[ŽT] Putinas kai ką pamiršo. SBU primena  ()

SBU atsakė į Rusijos užsienio reikalų ministerijos pareiškimą.© AKIpress news (Stop kadras) | https://www.youtube.com/watch?v=_AqQjFM-jzQ

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

SBU atsakė į Rusijos užsienio reikalų ministerijos pareiškimą, kuriame Rusijos Federacija kaltina Ukrainą „dalyvavimu naujausiuose teroristiniuose išpuoliuose Rusijoje“, taip pat reikalauja suimti Ukrainos saugumo tarnybos vadovą Vasilijų Maliuką už išpuolius į Kerčės tiltą.

[Mažiausia kaina istorijoje!] Su kuponu įspūdingos lazerinės graviravimo staklės: galima pjauti arba graviruoti daugiau nei 1000 skirtingų medžiagų. Analogai neprilygsta nė iš tolo (Video, „Swiitol C24 Pro“)
5333 4

Mažiausia fiksuota kaina istorijoje!

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Pažangiausi techniniai sprendimai

Puikus daiktas DIY projektams

Išsamiau

Kaip praneša „Ukrinform“, SBU teigė, kad visi Rusijos komentarai šiuo klausimu yra nereikšmingi, Kremlius gali padaryti tik vieną dėmesio vertą pareiškimą: paskelbti apie savo nesėkmę kare prieš Ukrainą.

Putinas kai ką pamiršo. Departamentas taip pat priminė, kad Rusijos diktatoriaus Vladimiro Putino laukia teismas Hagoje Ukrainos vaikų pagrobimo byloje, ir atkreipė dėmesį į Rusijos Federacijos cinizmą, kuri pareiškimą apie terorizmą paskelbė Bučos išvadavimo metinių proga, kur rusai įvykdė savo žiaurumus.

 

SBU pažadėjo padaryti viską, kad Rusija gautų teisingą bausmę.

 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(60)
(1)
(59)

Komentarai ()

Susijusios žymos: