[ŽT] Plastikiniai kariai. Okupantų fantazija neturi ribų  ()

Kaip dažniausiai nutinka rusams, idėja nepasiteisino.


Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
© General Staff of the Armed Forces of Ukraine (Atvira licencija) | https://www.facebook.com/photo/?fbid=766366112343136&set=pcb.766366259009788

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Okupantų fantazija neturi ribų. Rusai kare imasi naujos taktikos. Norėdami dezorientuoti Ukrainos karius, jie į savo pozicijas atgabeno manekenus, kurie savo ruožtu turėtų imituoti pačius okupantus.

Ukrainos karo teisės studijų centro vadovas Oleksandras Musijenko „24 kanalui“ pasakojo apie vadinamojo „know-how“ tikslus.

[Super-pasiūlymas!] Iš Vokietijos 20 vnt. smūginių galvučių rinkinys tik 39,99€. Būtinas kiekvieno garaže. Ribotas kiekis
4674

Nuostabi kaina

Iš Vokietijos, labai retas atvejis

Greitas ir saugus pristatymas

Paskutiniai vienetai

Išsamiau

„Tai tikriausiai yra bandymas sukurti vaizdą, kad priešas yra tam tikroje srityje, bet iš tikrųjų žengia į priekį kitoje. Kalbant apie manekenus, tai yra bandymas sumažinti Ukrainos amunicijos kiekį. Okupantai siekia, kad Ukrainos ginkluotosios pajėgos naudotų dronus prieš manekenus“, – sakė Musijenko.

 

Tačiau, kaip dažniausiai nutinka rusams, idėja nepasiteisino.

„Tikriausiai Rusijos armijos štabas manė, kad tai pavyks ir kažkas tuo patikės, o tada priešo grupė žengs į kitas pozicijas ir atliks kitą užduotį“, – pridūrė Musijenko.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(11)
(2)
(9)

Komentarai ()

Susijusios žymos: