„Į Ukrainą plūsta vyrai iš visos Europos.“ Netikėti įvykiai  (2)

Prie konsulatų visoje Europoje nusidriekė ilgos vyrų eilės.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-04-26 „Į Ukrainą plūsta vyrai iš visos Europos.“ Netikėti įvykiai  (2)

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Netikėti įvykiai. Į Ukrainą plūsta vyrai iš visos Europos.

Netrukus po naujo, griežtesnio mobilizacijos įstatymo priėmimo Ukrainos užsienio reikalų ministerija nurodė sustabdyti konsulinių paslaugų teikimą į užsienį pabėgusiems karinio amžiaus ukrainiečiams vyrams.

Prie konsulatų visoje Europoje nusidriekė ilgos vyrų eilės. Jie bandė atsiimti pasus dar prieš įsigaliojant įstatymui.

„Jeigu šie žmonės galvoja, kad kažkas kovoja fronte ir aukoja savo gyvybę už šalį, o kažkas sėdės užsienyje ir gaus paslaugas iš šios šalies, tai taip neveikia. Buvimas užsienyje neatleidžia piliečių nuo įsipareigojimų šaliai“, – soc. tinkle „X“ rašė Ukrainos užsienio reikalų ministras Dmytro Kuleba.

Anksčiau Ukrainos žiniasklaidoje buvo paviešintas dokumentas, pagal kurį nuo antradienio laikinai stabdomos konsulinės paslaugos 18–60 metų amžiaus vyrams, privalantiems atlikti karinę tarnybą. Išimtis – dokumentų, reikalingų norint grįžti į Ukrainą, išdavimas.

 

Nuo šiol ukrainiečiai, norėdami naudotis konsulinėmis paslaugomis, turi pateikti galiojantį karinės tarnybos pažymėjimą.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(254)
(11)
(243)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (2)

Susijusios žymos: