„Jis išeis.“ Sprendimas bus paskutinę akimirką (Video)  ()

„Jam svarbiausia išlaikyti savo sveikatą ir darbingumą.“© Maxim Katz (Stop kadras) | https://www.youtube.com/watch?v=wSs4NqAme2Q

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Stanislavas Belkovskis įvardijo tuos, kurie galėtų tapti Kremliaus vadovo įpėdiniais: „Jau aišku, kad Putinas mato perspektyvas naujose kartose, kurioms ateinantį dešimtmetį planuoja perduoti šalį, jis rūpinasi vaikais jo artimiausių bendražygių ar draugų. Tai tų pačių klanų kandidatai, kurie jam pažįstami nuo jaunystės.

Stanislavo Belkovskio interviu su Marku Feiginu galima pažiūrėti „YouTube“ kanale.

Publicistas pasidalijo mintimis, kokį vaidmenį V. Putinas skiria savo vaikams: „Šia prasme jam svarbiausia išlaikyti savo sveikatą ir darbingumą. Tai išskirtinis jo dukterų vaidmuo, todėl jos ir yra projekto, užtikrinančio laimingą senatvę, vadovės. Būtent toks vaidmuo, o ne tai, kad nori perduoti joms valdžią. Gali atsitikti ir kitaip, nežinoma, nes Putinas yra ne strategas, o taktikas ir visus svarbiausius sprendimus priima paskutinę akimirką“.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! Nuostabių kainų ir kokybės monitorių laikikliai, PC, uodų gaudyklės, el. paspirtukai, pompos ir vaizdo projektoriai (Video)
2147 1

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-05-31

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „KOORUI KR10“ - monitoriaus laikiklis

2) „Ninkear A15 Plus“ - globali versija, 15.6 colių, 32GB+1TB, Win 11 OS

3) „Black Knight B2000V“ - uodų lempa-gaudyklė

4) „BOGIST M1 Elite“ - 350W, 36V 10Ah el. paspirtukas

5) „POPDEER PD-AP1“ - belaidė pompa

6) „FENGMI S5“ - mini lazerinis 4K vaizdo projektorius

Išsamiau

Po to Belkovskis pridūrė: „Jau trečiajame dešimtmetyje jis pagalvos, kas tiksliai užims jo vietą, bet ne dabar. Šiuo metu jam nerūpi jo įpėdinio konfigūracija: tai yra politologų ir kitų stebėtojų diskusijų objektas. Sutinku, kad įdomu apie tai diskutuoti, o pats šios diskusijos faktas sukelia klaidingas viltis, kad Putinas nėra amžinas ir greitai išeis. Galbūt jis ir išeis greitai, bet nėra pagrindo tuo tikėti: jis pats to nenori, o valdžios sistema to nežada“.

 

 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(48)
(9)
(39)

Komentarai ()

Susijusios žymos: