„Elektroninio karo pajėgumams didinti.“ Atvyksta įspūdinga ginkluotė. „Tai yra raktas“  ()

Kariuomenė sumokės 2 338 200 eurų. Įrangą planuojama pristatyti iki 2025 metų pabaigos.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Tai yra nematomi ginklai. Atvyksta neįtikėtinos karinės sistemos. Lenkija didina savo elektroninio karo pajėgumus, kurie jau daugelį metų buvo apleisti. Gegužės 29 dieną buvo pasirašyta sutartis dėl trijų plačiajuosčio ryšio imtuvų, naudojamų radioelektroninei žvalgybai atlikti.

Informacija apie pirkimą yra labai lakoniška. Žinoma, kad tai susiję su trimis plačiajuosčio ryšio imtuvais, veikiančiais aukšto dažnio (HF) juostoje, už kuriuos kariuomenė sumokės 10 mln. PLN (2 338 200 eurų). Įrangą planuojama pristatyti iki 2025 metų pabaigos.

Kaip rašoma „ZBiAM“ svetainėje, nuo 2023 metų – Gynybos ministerijos sprendimu – informacija žvalgybos ir elektroninio karo klausimais nebeviešinama. Nedidelė nuoroda į įrangą, kuri gali būti tiekiama Lenkijos kariuomenei, yra „Tespol“ įmonės, su kuria buvo pasirašyta sutartis, pavadinimas.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! Išmanieji elektros jungikliai, endoskopai, 3D spausdintuvai, lazeriniai graviruokliai, įrankių komplektai ir 10in1 šakotuvai (Video)
3747 7

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-06-30

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos/Lenkijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „Tongou Tuya Wifi DIN RAIL Switch“ - išmanusis elektros jungiklis

2) Puikios kainos endoskopas

3) „BIQU B1“ - puikios kainos 3D spausdintuvas

4) „SCULPFUN S9“ - rekordinės kainos lazerinis graviruoklis

5) „TOPSHAK TS-CH4“ - puikios kainos 39 vnt. įrankių rinkinys

6) „BlitzWolf BW-NEW TH5“ - 10in1 daugiafunkcis šakotuvas

Išsamiau

Remiantis aprašymu oficialioje įmonės svetainėje, tai „įgaliota pirmaujančių valdymo ir matavimo įrangos bei radijo ryšio sistemų gamintojų atstovybė“. Įrangos gamintojų sąraše yra „Tektronix“, „Keithley“, „Rohde&Schwarz“, „Dewetron“, MVG, „LitePoint“, „Fluke“, „Sonel“, „Spectracom“, ABI, „Magna-Power“, „NextSense“, „Wentworth Laboratories“ ir CST.

 

Gynybos viceministras Pawełas Bejda taip pat pakomentavo susitarimą:

„Dar vienas žingsnis kuriant Lenkijos kariuomenės situacijos suvokimą. „Agencja Uzbrojenia“ pasirašė daugiau nei 10 mln. PLN vertės sutartį dėl plačiajuosčio ryšio imtuvų, naudojamų radioelektroninei žvalgybai. Informacinis pranašumas yra raktas į Lenkijos kariuomenės kovinių pajėgumų didinimą“, – sakė jis.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(41)
(1)
(40)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()