Ukrainos dovana Rusijai. „Strateginis ir nepamirštamas smūgis“ (Video)  ()

Ekspertas atskleidė naujausio Rusijos Su-57 sunaikinimo niuansus.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-06-12 Ukrainos dovana Rusijai. „Strateginis ir nepamirštamas smūgis“ (Video)  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Paaiškėjo, kad Achtubinsko aerodromas, svarbus Rusijai, buvo nepakankamai apsaugotas nuo Ukrainos nepilotuojamų orlaivių. Tą patvirtina ir Su-57 sunaikinimas. Tai televizijos kanale FREEDOM pareiškė Ukrainos elektroninio karo gamybos įmonės direktoriaus pavaduotojas, aviacijos ekspertas Anatolijus Chrapčinskis, pabrėždamas, kad Kyjivas vykdė prevencinį smūgį.

Su-57 ataka buvo įvykdyta Achtubinsko aerodrome. Tai gana didelė aviacijos bazė Rusijoje, užsiimanti naujų ginklų modernizavimu ir bandymais. Ir toks labai svarbus objektas nebuvo pakankamai apsaugotas oro gynybos sistemomis, kurios galėtų susidoroti su Ukrainos dronais“, – sakė jis.

Daugiafunkciai vejos ir dirvožemio įdirbimo priedai su keičiamais peiliais. Skirtingi modeliai. Ribotas kiekis
1765 1

Labai gera kaina

Greitas ir saugus pristatymas

Įvairūs modeliai

Plačios panaudojimo galimybės

Išsamiau

Ekspertas pažymėjo, kad Rusija planavo aktyviai naudoti Su-57, nes pastaraisiais metais nebuvo galimybės išnaudoti strateginės aviacijos.

„Rusija numatė strateginius aviacijos pajėgumus pakeisti tokiais orlaiviais kaip Su-57, kad galėtų panaudoti išplėstinio nuotolio raketas Ch-69. Todėl galime sakyti, kad įvykytas reikšmingas strateginis smūgis. Tai yra, lėktuvui, kurį Rusija tikėjosi ateityje panaudoti kovinėse operacijose“, – pabrėžė A. Chrapčinskis.

Jo nuomone, tai taip pat buvo papildomas smūgis Rusijos karinio-pramoninio komplekso (MIC) įvaizdžiui.

 

„Šį lėktuvą vargu ar galima pavadinti penktos kartos lėktuvu dėl apribojimų, su kuriais susidūrė Rusijos inžinieriai jį kurdami. Klausimas susijęs ir su avionika, ir su varikliais, kurių jie negalėjo padaryti mažiau matomų radarų sistemoms... Na, ir smūgis Rusijos kariniam-pramoniniam komplekso įvaizdžiui, nes naikinami ne tik šiuolaikinės S-400, ne tik ultramodernios hipergarsinės raketos numušamos, bet, kaip matome, lėktuvas jau nuėjo perniek“, – reziumavo Anatolijus Chrapčinskis.

Su-57 yra moderniausias naikintuvas Rusijoje, kuris gali būti naudojamas kovai.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(15)
(0)
(15)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()