Vilniaus universitetas kviečia į atvirų durų dieną  (0)

Balandžio 10 d. (šeštadienį) 10 val. Vilniaus universitete (VU) šurmuliuos atvirų durų diena. Pirmą kartą ši diena rengiama universiteto senųjų rūmų ansamblyje – Didžiajame kieme po atviru dangumi (Universiteto g. 3). Šia švente VU kartu nori pažymėti ir balandžio 1 d. švenčiamą universiteto gimtadienį – 431 metų įkūrimo sukaktį.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Atvirų durų diena prasidės 10.00 val. universiteto Didžiajame kieme. Šventėje dalyvaus visų fakultetų dėstytojai, studentai, administracijos atstovai, su jais bus proga pasikonsultuoti dėl studijų, o iš studentų išgirsti jų įspūdžius apie studijas Vilniaus universitete. Renginyje bus dalijama informacinė medžiaga. Šį kartą į atvirų durų dieną kviečiame ne tik moksleivius, bet ir studentus, kuriems įdomios magistrantūros studijos!

11.30 val. universiteto Teatro salėje (Universiteto g. 3, II aukštas, įėjimas iš Didžiojo kiemo) vyks vieša paskaita-diskusija „Universitetinės studijos: pasirinkimo laisvė ir pažinimo poreikis“. Diskusijoje dalyvaus universiteto profesoriai: Alfredas Bumblauskas, Marijus Povilas Šaulauskas, Jūras Banys, Alfredas Račkauskas. Tie, kurie neturės galimybės dalyvauti paskaitoje, jos įrašą galės išvysti universiteto internetinėje svetainėje (www.vu.lt). Po bendrosios renginio dalies bus galima aplankyti kai kuriuos fakultetus, kur vyks paskaitos, pristatymai, konsultacijos.

Atvirų durų dieną laukiami ne tik moksleiviai, studentai, mokytojai, tėveliai, alumnai, bet ir vilniečiai bei miesto svečiai. Čia kiekvienas ras ką nors įdomaus – Vilniaus universiteto studentų atstovybė, įvairios universiteto studentiškos draugijos ir organizacijos linksmins užsukusius žaidimais ir kita socialine veikla. Tą pačią dieną VU griaudės tradicinė Fizikų diena, laukia daug netikėtų įspūdžių ir Dino Zauro kelionė sostinės gatvėmis pas VU filologes. 18 val. VU Šv. Jonų bažnyčioje vyks legendinio kompozitoriaus J. S. Bacho muzikos koncertas, į kurį moksleiviai ir mokytojai bus įleidžiami nemokamai.

Šventės mums niekas nesutrukdys: nei lietus, nei gripas, nei vėlyvas pavasaris. Iki susitikimo Vilniaus universitete! Detali renginio programa.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: