Sekmadienį bus pagerbtos „Lietuvos Metų Moteris ‘09“ nominančių širdys  (0)

Jau vasario 28 d. įvyks kasmetiniai Lietuvos Metų Moters apdovanojimai. Laureatėms kartu su apdovanojimu „Sidabrinė lelija“, sukurtu skulptorės Joanos Noreikaitės, bus įteikta po rankų darbo juvelyrinę širdį, simbolizuojančią meilę ir pagarbą vidiniam moters pasauliui, kuris yra tiesiog neatskiriamas nuo išorinio.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Lietuvos Metų Moters rinkimai organizuojami jau nuo 1992 m., tačiau šiais metais bus išreikštas kiek „kitoks“ dėmesys nominuotų dalyvių moteriškumui. Gerai šalyje žinomos kandidatės garbingų nominacijų nusipelnė ne tik  dėl savo didžių nuopelnų. Visa ko pagrindas - moteriška šiluma ir išpuoselėtas žavesys. 

„Džiugu, kai į moterį pažvelgiama ne kaip į niekučių ištroškusią būtybę, o moteriškumo puoselėjimas išlieka vienu iš svarbiausių prioritetų“, - teigė 2005 m. už nesavanaudišką pagalbą ir laimės kibirkštį nepriteklių ir nelaimių užkluptiems apdovanota gerai Lietuvoje  žinoma žurnalistė Edita Mildažytė.  – Juk mūsų vieni kitiems teikiamų dovanų prasmė priklauso ne nuo jų turinio, o pirmiausia nuo to, kokius jausmus perteikia dovanojančiojo  širdis.”

Kompanija „Beiersdorf“, valdanti prekinį ženklą NIVEA ir būdama „Metų moteris 2009“ rinkimų generaline rėmėja, priėmė išskirtinį sprendimą. Nominantės bus apdovanotos originaliais kaklo papuošalais - juvelyrinėmis širdimis. Rankų darbo širdys yra pagamintos iš sidabro ir padengtos auksu. Savo originalia idėja jų autorius perteikė nuoširdžią teigiamą energiją, skirtą pačioms žaviausioms Lietuvos moterims, todėl dirbiniai galės tapti ne tik ceremonijos simboliu, bet ir savotišku kiekvienos nominantės talismanu, žadančiu tolimesnę sėkmę, moterišką žavesį ir nuolatinį asmenybės tobulėjimą.

Tokio Metų Moters apdovanojimų formato pasirinkimas atspindi ir NIVEA požiūrį, kad moters širdis neatsiejama nuo išorinio žavesio. Kompanijos laboratorija net 7 metus kūrė ir jau nuo 1998 m. pateikė visišką naujovę kosmetikos srityje - atrado senėjimą lėtinantį elementą Q10, pasiteisinantį jau visą dešimtmetį. O už nuo Q10 priklausančio energijos pernešimo mechanizmo atradimą 1978 m. buvo įteikta net Nobelio premija (Prof. P. Mitchell).

„Pagrindinės mūsų atstovaujamos kompanijos vertybės - perteikti teigiamas emocijas apie moters nuopelnus, meilę, rūpestį ir visiems parodyti, kad moteris daro gyvenimą gražesnį“, - komentavo kompanijos atstovė Sigita Virbickienė. Remiantis UAB „Beiersdorf“ pardavimų duomenimis, išryškėja keli įdomūs faktai, kad vos kas 2 sekundes pasaulyje yra parduodama po NIVEA Q10 priemonę, o per valandą – net 2222 jos pakuotės. „Iš širdies į širdį“ – būtent taip būtų galima pavadinti šių metų Lietuvos Metų Moters rinkimus. Sutapimas tai ar ne, tačiau originalus širdies simbolis vainikuoja net tris gražius dešimtukus: apdovanojimų įteikimas vyksta 2010 metais, o NIVEA VISAGE  Q10 produkcija švenčia garbingą 10 - ąjį gimtadienį.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: www.technologijos.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: