Europoje išbandoma pirmoji „Visa“ verslo kortelė su vienkartinio kodo technologija  (0)

„Visa Europe“ kartu su Didžiosios Britanijos finansų bendrove „Barclaycard“ pradėjo pirmus Europoje naujos, inovatyvios verslo mokėjimo kortelės su įdiegta vienkartinio kodo technologija bandymus. Pirmosios kortelės išdalintos 500 bendrovės „Deloitte“ darbuotojų.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Naujoji „Barclaycard Corporate Visa“ kortelė be standartinių, atlieka keletą naujų funkcijų. Ji leidžia „Deloitte“ darbuotojams per virtualų privatų tinklą (VPT) nuotoliniu būdu prisijungti prie kompanijos IT sistemos. Kortelėje įmontuota klaviatūra ir LCD ekranas. Klaviatūra į kortelę įvedus PIN kodą, sugeneruojamas vienkartinio naudojimo slaptažodis, kuris leidžia darbuotojui saugiai patekti į virtualų kompanijos tinklą. Kortelė yra patogi tuo, kad jos vartotojams nebereikia atskiro įtaiso, padedančio prisijungti prie tinklo.

„Inovacijos yra pagrindinis „VISA Europe“ tęstinės sėkmės ir augimo faktorius. Mes stengiamės, kad „Visa“ taptų saugiausia ir patogiausia kortele tiek verslo, tiek privatiems klientams. Į kortelę įdiegę bateriją, PIN klaviatūrą ir LCD ekraną tikime, kad vartotojams siūlome novatoriškiausią kortelę visoje rinkoje“,- komentavo „VISA Europe“ Inovacijų skyriaus viceprezidentė Sandra Alzetta.

Naujoji „Visa“ verslo kortelė ne tik leidžia nuotoliniu būdu prisijungti prie bendrovės vidinio tinklo, bet ir yra suderinama su „Verified by Visa“ technologija, kurios dėka vartotojai gali saugiai naudotis internetine bankininkyste, atlikti mobiliuosius mokėjimus. Be to, naujosios „Barclaycard Corporate Visa“ turėtojai gali internete stebėti visą informaciją susijusią su kortele atliktais sandoriais.

Vienkartinio kodo technologija buvo sukurta „Visa Europe“ bendradarbiaujant su „EMUE Technologies“.

Apie „Visa Europe“:

Šiuo metu Europoje išduota daugiau nei 360 mln. „Visa“ debetinių, kreditinių ir verslo kortelių, kuriomis nuo 2007 m. liepos mėn. per metus (t.y. iki 2008 m. liepos mėn.) apsiperkant ar išsigryninant pinigus buvo išleista daugiau nei 1300 mlrd. eurų (4489 mlrd. litų). Minėtuoju laikotarpiu Europoje išlaidos „Visa“ kortelėmis sudarė 11,4 proc. visų vartotojų asmeninių išlaidų.

„Visa Europe“ yra narių asociacija, kuriai priklauso ir kurią valdo 4600 Europos bankų. Asociacija buvo įkurta 2004 metų liepą. 2007 metų spalio mėnesį, įsteigus tarptautinę kompaniją „Visa Inc.“, „Visa Europe“ išliko nepriklausoma organizacija, kuriai priklauso „Visa“ prekės ženklo licencija Europoje. Tokia organizacijos struktūra leidžia „Visa Europe” efektyviai reaguoti į specifinius Europos bankų ir jų klientų, t.y. kortelių savininkų ir prekybininkų poreikius bei prisidėti prie Europos Komisijos tikslo – sukurti vidinę Europos mokėjimų rinką.

„Visa“ kortelė aptarnaujama visame pasaulyje, o vienas didžiausių bankomatų tinklų „Visa/Plus“ leidžia išsigryninti pinigus vietine valiuta daugiau nei 170 šalių.

Daugiau informacijos interneto puslapyje adresu www.visaeurope.com.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: www.technologijos.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: