[Žinios trumpai] Lenkijos prezidentui paskambino „netikras" Macronas: skelbiamas incidentas, gali būti Rusijos pėdsakas  ()

Lenkijos prezidentas Andrzejus Duda kalbėjosi su pokštininku, kuris, apsimetęs Prancūzijos prezidentu Emmanueliu Macronu, paskambino Lenkijos lyderiui.


A. Duda
A. Duda
© Archiwum Kancelarii Prezydenta RP (GFDL 1.2 <https://gnu.org/licenses/old-licenses/fdl-1.2.html> or GFDL 1.2 | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Andrzej_Duda.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Apie tai pranešė Lenkijos prezidento kanceliarija, skelbia „Ukrinform".

„Po raketos sprogimo Pževove kalbant telefonu su valstybių ir vyriausybių vadovais, taip pat įvyko pokalbis su asmeniu, pasivadinusiu Prancūzijos prezidentu Emmanueliu Macronu", – pranešė Lenkijos Respublikos Prezidento kanceliarija.

Super pasiūlymai! Akumuliatoriniai pjūklai su 2 baterijomis vos už 32€ - labai ribotas kiekis
1567

Super geros kainos!

Galioja iki 2022-11-30

Iš Vokietijos

Išsamiau

Kaip pažymėta, „dėl netipiško kalbėjimo būdo" prezidentas A. Duda suprato, kad „galėjo įvykti bandymas sukčiauti, ir baigė pokalbį". Iš karto po to Lenkijos Respublikos Prezidento kanceliarija kartu su atitinkamomis tarnybomis ėmė aiškintis įvykio aplinkybes.

 

Rusijos žiniasklaidos teigimu, už šio skambučio slypi vadinamieji rusų pokštininkai Vladimiras „Vovan" Kuznecovas ir Aleksejus „Lexus" Stoliarovas.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(2)
(12)
(-10)

Komentarai ()