Bilas Gatesas vaikams neduos nei milijonų, nei „Apple“ gaminių  (32)

Bilas Gatesas, „Microsoft“ kompanijos vienas iš įkūrėjų bei ilgametis vadovas, duodamas interviu žurnalui „The Heat“ užsiminė, jog savo vaikams jis neleistų naudoti „iPhone“ ar „iPad“. „Jie turi „Windows“ atitikmenis. „Zune“ muzikos grotuvas yra ne ką blogesnis nešiojamas „Windows“ įrenginys. Jie nėra skirti nepasiturintiems vaikams.“, – pridūrė jis.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Šiuo metu Bilas augina tris vaikus. Penkiolikmetę Jennifer, dvylikametį Rory ir jaunėlę devynmetę Phoebe, bei apie jų ateitį kalba labai atsakingai.

Jis nesiruošia savo vaikams palikti viso savo turto, šiuo metu įvertinto 56 milijardais JAV dolerių. „Nemanau, jog toks kiekis pinigų jiems išeitų į naudą, – sakė jis, – Jiems bus suteiktas neįtikėtinai geras išsilavinimas ir tai labiau apsimokės. Žinoma, pasirūpinsime jų sveiktos priežiūra, tačiau kalbant apie pajamas, jie patys turės pasirinkti norimą darbą. Mano vaikai normalūs ir jie atlieka kasdienius darbus, gauna kišenpinigių.“

Šiandien buvęs „Microsoft“ vadovas dirba jo paties ir žmonos įkurtame „Bill and Melinda Gates Foundation“ labdaros fonde Sietlo mieste. Visiškai pakeitęs programinės įrangos pramonę, Bilas darbą kompanijos vadovo kėdėje iškeitė į humanitarinės pagalbos teikimą 2008 metais ir į kompaniją sugrįžti nesiruošia.

„Aš ten dirbu dalį savo laiko, tačiau nesiruošiu grįžti“, – aiškino pašnekovas. Dabar jo tikslas užsiiminėti labdara. Paties teigimų, jis norėtų prieš mirtį paaukoti savo turtą bei išmokyti turtingiausius pasaulio žmones per gyvenimą labdarai atiduoti bent pusę uždirbtų pinigų. Pats Gatesas labdarai jau atidavė 28 milijardus JAV dolerių.

Aut. teisės: Mobium.lt
Mobium.lt
Autoriai: Antanas Dapkus
(0)
(0)
(0)

Komentarai (32)