Erelis nušvilpė upėtakį žvejui iš panosės su visu kabliuku (Video)  (0)

Žvejys Normanas Dregeris savo youtube kanale paskelbė įrašą, kuriame matyti, kaip baltagalvis erelis nučiumpa jo ką tik pagautą upėtakį ir nuplasnoja net nepastebėjęs, jog žuvis jo naguose – su kabliuku, masalu ir valu.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Žvejas net susvyruoja valtyje ir ima rėkti iš nuostabos ir išgąsčio. Laimei, valas nutrūksta, žvejys išsilaiko, tačiau neslepia nusivylimo.

„Jis sugebėjo pavogti gražuolę Kamčiatkinę paliją (upėtakių rūšis, - red. past.) man tiesiai nuo kablio, tada pavogė visą mano valą ir dar musytę!“, - piktinosi žvejas, laimei, sugebėjęs užfiksuoti „vagį“ vaizdo įraše.

„Dar viena žvejybos būdo: „pagauk ir paleisk“ atmaina“, - kvatojo iš vaizdo įrašo internautai.

Baltagalvis erelis paplitęs Šiaurės Amerikoje – nuo šiaurinės Meksikos, Kubos iki centrinės Aliaskos. Šiuos erelius galima pavadinti gurmanais – jie minta lašiša ir upėtakiais, tiesa iš bėdos paragauja ir dvėselienos, triušienos, smulkių graužikų ar antinių paukščių.

Baltagalvio erelio išskleistų sparnų plotis gali siekti daugiau nei du metrus, taigi kažkokie žmonių sugalvoti nematomi siūleliai (valai) tokiam galingam paukščiui – nė motais.

Aut. teisės: Grynas.lt
Grynas.lt
(4)
(0)
(0)

Komentarai (0)