Dar viena neįtikėtina gyvenimo istorija: brazilas su atsilošusia galva (Video)  (2)

Claudio Vieira de Oliveira iš Monte Santo, Brazilijos, gimė turėdamas retą ligą, dėl kurios jo kūnas yra deformuotas. Neišsivysčiusios vyro rankos ir kojos yra išsisukusios ir sustabarėjusios, taigi jis vaikšto keliais, o galva – neįtikėtinai atsilošusi.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Medikai jo mamai buvo pasiūlę nemaitinti vaiko idant šis mirtų badu. Tačiau dabar Claudio Vieira de Oliveira – 37-erių. Jis džiaugiasi galėdamas gyventi turiningai ir, kaip pats sako, normaliai. Na, kiek tik tai šiomis aplinkybėmis yra įmanoma.

„Nuo pat vaikystės stengiuosi būti užsiėmęs ir daug dirbu. Man nepatinka visiškai priklausyti nuo kitų žmonių“, – „Daily Mail“ sakė jis.

Būdamas aštuonerių Claudio Vieira de Oliveira išmoko vaikščioti keliais ir maldavo mamos, kad ji leistų lankyti mokyklą. Ten jam sekėsi puikiai: baigęs mokyklą aukštais įvertinimais jis įstojo į Feira de Santana universitetą ir įgijo buhalterio specialybę. Vyras reguliariai užsuka į mokyklą ir sako ten motyvacines kalbas.

Savarankiškai Claudio Vieira de Oliveira moka įsijungti televizorių ar radiją, pakelti telefono ragelį, naudotis internetu. Viską daro pats, tam kartais pasitelkia rašiklį – įsikandus jį būna lengviau nuspausti reikiamus mygtukus.

„Per visą gyvenimą išmokau adaptuotis pasaulyje. Dabar nesijaučiu kitoks. Aš normalus žmogus. Nematau pasaulio aukštyn kojomis“, – sako Claudio Vieira de Oliveira.

Aut. teisės: 15min.lt
(13)
(0)
(13)

Komentarai (2)