Ko tik nepadarysi dėl meno: vyras ant rankos prisiaugino... trečią ausį (Video)  (2)

Netgi pačios keisčiausios kūno modifikacijos chirurgija atrodo niekai, palyginus su australo menininko operacija, kurios metu jam buvo priauginta trečia ausis prie rankos!


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Žmonės gali padalyti savo liežuvį į dvi dalis, įsiverti auskarus į keisčiausias vietas, ar įsistatyti poodinius implantus. Iš pradžių tai šokiruoja, vėliau tiesiog stebina, o galiausiai tampa tiesiog dar vienu keistu dalyku, kurį susigalvoja dėmesio ištroškę individai.

Tačiau ar kada girdėjote apie organų, tokių kaip ausys, persodinimą dėl meno? Menininkas, prisistatantis kaip Stelarc, turi trečią ausį, ir ji puikuojasi vidury jo kairės rankos dilbio.

Žinoma, ausis nefunkcionuoja taip, kaip turėtų: vyras negali ja girdėti. Tačiau jis tikisi, kad kada nors kiti asmenys per ją galės girdėti jį. Mikrofono su „Bluetooth“ ryšiu instaliavimas galėtų tai įgyvendinti, ir žmonės galėtų internetu kartkartėmis nugirsti nuotrupų iš artisto gyvenimo.

Pats menininkas didžiuojasi šiuo projektu ir viliasi greitu metu iki galo jį įgyvendinti. Skamba išties nerealiai, atrodo dar keisčiau. O kaip tokį projektą vertinate jūs?


Aut. teisės: alfa.lt
(14)
(1)
(13)

Komentarai (2)