Susipažinkite: ilgiausių pasaulyje nagų savininkas, auginantis juos daugiau nei 60 metų (Video)  (9)

Schridharas Chillalas iš Indijos kairės rankos nagų nesikerpa jau daugiau nei šešis dešimtmečius. Pradėjo juos auginti dar besimokydamas mokykloje, o dabar jam jau priklauso Gineso rekordas. Bendras visų penkių kairės rankos nagų ilgis siekia net 909,6 centimetro.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ilgiausias yra nykščio nagas – 197,8 centimetro, tačiau jis taip susisukęs, kad trukdo mažiausiai iš visų. Viduriniojo piršto nago ilgis – 186,6 cm, bevardžio piršto – 181,6 cm, mažojo pirštelio – 179,1 cm, o rodomojo piršto – 164,5 cm. Taigi nulūžęs moters nagas, kurį ji augino visą mėnesį, yra niekis palyginus su tragedija, kuri būtų, jei nulūžtų vienas iš Schridharo nagų.

Vyras pripažįsta, kad toks rekordas jam nėra didelis malonumas: „Naktį aš negaliu ramiai vartytis lovoje, kas pusvalandį prabundu ir perkeliu savo ranką į kitą lovos pusę.“

Schridharas taip pat atskleidė, kas paskatino jį pradėti auginti nagus: „Kai buvau mokinys, mokytojas mane nubaudė už tai, kad nulaužiau jo nagą. Kai paklausiau, kodėl jis mane muša dėl kažkokio nago, jis atsakė, kad aš niekad nesuprasiu, ką tai reiškia užsiauginti ilgą nagą.“ Tai buvo tarsi iššūkis Schridharui.

Per visą savo gyvenimą indas susidūrė su krūva nepatogumų, kuriuos sukėlė milžiniški nagai. Iš pradžių jis augino nagus ant abiejų rankų. Tad Schridharui sunkiai sekėsi rasti darbą, jis turėjo nemažai vargo namų ruošoje ir ilgą laiką nesusirado žmonos. Tačiau būdamas 29-erių jis sutiko savo gyvenimo moterį, nusikirpo dešinės rankos nagus ir pradėjo beveik normalų gyvenimą.

Ir vis dėlto, auginęs nagus nuo 1952-ųjų, Schridharas teigia, kad pagaliau yra pasiryžęs juos nusikirpti. Tačiau su viena sąlyga – jei jie atsidurs muziejuje.

Parengta pagal skaitalas.lt

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: alfa.lt
(22)
(6)
(16)

Komentarai (9)