Siaubas Australijoje: stovyklą prarijo milžiniška įgriuva (Video)  (0)

Australijos Kvinslando valstijoje esančiame populiariame paplūdimyje staiga atsivėrusi įgriuva prarijo automobilį, priekabą ir namelį ant ratų.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Laimė, visi stovyklautojai liko sveiki ir gyvi, skelbia „Pop News“. Pašiurpę stovyklautojai susirinkę stebėjo, kaip vanduo, kuriame plaukiojo nuolaužos, teliūškavo prie įgriuvos krašto. „Negaliu patikėti, kad likome sveiki. Išties maniau, kad žūsime. Įgriuva mūsų stovyklą pasiekė neįtikėtinai greitai ir ją tiesiog prarijo“, – socialiniame tinkle „Facebook“ patirtu siaubu dalijosi ten poilsiavusi stovyklautoja Melanie Wotherspoon. Moteris pasileido lėkti pro šalia esančias stovyklavietes ir garsiai rėkė, kad visi atsikeltų ir kuo greičiau bėgtų lauk.

Į įvykio vietą, kurioje knibždėjo daugybė stovyklautojų, nuskubėjo pagalbos tarnybos. Laimė, nė vienas žmogus nebuvo sužeistas.

Manoma, kad buvo evakuota maždaug 140 žmonių, o kitiems buvo pasakyta susikrauti lagaminus ir pasiruošti išvykti. Įgriuva galėjo atsiverti dėl pastarosiomis savaitėmis regione vykusių nestiprių žemės drebėjimų.

Nelaimės per plauką pavyko išvengti ir 2011 metais, kai panaši įgriuva atsivėrė toje pačioje stovyklavietėje.

 

Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt
(29)
(9)
(20)

Komentarai (0)