Kinų išmonei ribų nėra: kodėl loterijų laimėjimus žmonės atsiima šitaip apsirengę?  ()

Neseniai vienas kinas buvo parodytas per vietinę žinių laidą ne tik dėl to, kad laimėjo milijonus juanių loterijoje, bet ir dėl to, kad prizą atsiėmė persirengęs vieno animacinio filmuko personažu.


Pasirodo, vyras taip bijojo atskleisti savo tapatybę, kad persirengė populiariu Disnėjaus personažu, robotu Baymaksu.

Kalbėdamas su žurnalistais, vyras atskleidė, kad laimėjo 170 milijonų juanių prizą (apie 23 mln. eurų), nors loterijos bilietus perka retai. Vyras taip pat prisipažino, kad apsivilkti keistą kostiumą privertė jo žmona, bijodama, kad juos „prisiminti“ gali ilgai nematyti giminės ar seni draugai.

Tiesa, kostiumas vyro neišgelbėjo nuo 20 procentų pajamų mokesčių – taigi jis valstybei turėjo sumokėti apie 4,6 milijono eurų.

Pasirodo, šis vyras nėra pirmas loterijos laimėtojas, kuris atsiima prizą užsimaskavęs. Daug kinų yra atsargūs ir slepia savo tapatybę, norėdami išvengti vagių ar giminių.

Taigi jie ateina atsiimti prizo persirengę animacinių filmukų personažais ar superdidvyrių kostiumais. Įdomu tai, kad ši tradicija gyvuoja jau apie 25 metus!

Štai 2014 metų spalį vienas vyras atsiėmė savo 520 milijonų juanių (apie 70 milijonų eurų) laimėjimą apsirengęs geltonu meškos kostiumu.

Šį kostiumą jis vilkėjo visos spaudos konferencijos metu ir be baimės atsakinėjo į įvairius žurnalistų klausimus.

Vyras pripažino, kad loterijų bilietams išleidžia pakankamai dideles pinigų sumas. Jo atkaklumas galiausiai atsipirko, kai jis laimėjo trečią didžiausią laimėjimą loterijose Kinijos istorijoje.

Atsiimti laimėjimų žmonės ateina persirengę peliuko Mikio, pandos, žmogaus-voro bei kitais kostiumais.

Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt
(21)
(3)
(18)

Komentarai ()