Kaip graži idėja sukuria daugybę chaoso: visų D. Britanijos sprotininkų lagaminai - vienodos spalvos, tad kaip surasti savąjį?  (3)

Didžiosios Britanijos sportininkai iš Rio de Žaneiro sugrįžo triumfuodami – galutinėje medalių lentelėje užėmę itin aukštą antrąją vietą. Tačiau Londono „Heathrow“ oro uoste britų laukė ne mažesnis iššūkis nei Brazilijos sporto arenose.


„Kur mano lagaminas? Kuris?“, – šis klausimas gerą valandą nedavė ramybės praktiškai visiems Didžiosios Britanijos sportininkams, parskridusiems į tėvynę.

Tikras chaosas oro uoste kilo prie bagažo atsiėmimo takelio – problema buvo ta, kad Didžiosios Britanijos olimpinis komitetas visiems savo atletams dovanojo identiškus – raudonus lagaminus (ir raudonus krepšius), tarp kurių žmonės elementariausiai susipainiojo.

Kai kurie sportininkai apie paradoksalią situaciją iš karto pranešė socialiniuose tikluose. „Ar kas nors matė mano raudoną lagaminą?“, – savo „Twitter“ profilyje parašė irkluotojas Alexas Gregory, tarsi prašydamas pagalbos iš šalies.

„Iš tikrųjų chaoso buvo daug, tačiau tuo pačiu metu buvo juokinga“, – pripažįsta britų gimnastė Becky Downie.

Primename, kad Rio de Žaneire Didžiosios Britanijos sportininkai iškovojo net 67 medalius. Iš jų – 27 aukso, 23 sidabro ir 17 bronzos. Tai – geriausias šios šalies atletų pasirodymas per visą žaidynių istoriją.

Aut. teisės: delfi.lt
(15)
(0)
(15)

Komentarai (3)