8 itin originalios idėjos, kaip užsidirbti pinigų: galima tik stebėtis, o galima ir pabandyti patiems  (2)

Praturėti nėra jau taip ir sunku, kaip gali pasirodyti daugeliui mūsų. Na, bent jau žmonės, turintys turtingą vaizduotę tikrai gali tikėtis sėkmės.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Draugų nuoma

Mes visi augome kieno nors draugais, tačiau mažai kam ateidavo į galvą iš to užsidirbti.

Deja, o gal laimei, tačiau šiandien mes gyvename jau visiškai naujoje epochoje, kurioje iš draugystės galima užsidirbti, ir visai neblogai.

JAV tam užtenka kreiptis į „rentafriend.com“, nustatyti valandas, kuriomis jūs esate pasirengę „draugauti“ ir palaukti, kol kas nors susidomės.

Registracija tinklapyje yra nemokama, o užsidirbti galima ir 50 dolerių per valandą. Jus gali pasisamdyti, pavyzdžiui, palaikyti draugiją kelionei į kiną, sudalyvauti vestuvėse pas savo buvusią meilę, pažaisti tenisą, papietauti restorane ir pan.

Idėja įkurti tokį tinklapį šovė į galvą Scottui Rozenbaumui po apsilankymo pažinčių tinklapiuose. Jis atkreipė dėmesį į tai, kad nė vienas iš šių paslaugų tiekėjų nesiūlo tiesiog draugystės ir nusprendė užpildyti šią spragą. S. Rozenbaumas pažymi, kad jo paslaugos specializuojasi išskirtinai platoniškuose santykiuose.

Paparacio nuoma

Paparaciai „medžioja“ ne tik įžymybes. Dabar jūs galite išsinuomoti nuosavą paparacį, kuris sekios jūsų pėdomis ištisą dieną.

Būtent iš to užsidirba tinklapis „celeb4aday.com“ – jis suteikia galimybę bet kuriam žmogui pasijusti žvaigžde, tegul ir tik vieną dieną. Kartais paparacius samdo, kad galėtų pradžiuginti arba iškrėsti pokštą draugams.

Reklama ant veido

Du studentai sugalvojo originalų būdą užsidirbti mokslams (kuris kiekvienam kainuoja po 50 tūkst. eurų), nieko ypatingo tuo pačiu nedarant. Jie piešiasi sau ant veido reklamą, o vėliau filmuojasi linksmuose vaizdo įrašuose arba fotografuojasi su juokingomis grimasomis veide, pagal užsakovo pageidavimus.

Kartais jiems tenka iššokti su parašiutu arba nerti į ledinį vandenį. Už pirmąją reklamą vaikinai gavo vieną eurą. Tačiau jau per kitas dešimt dienų jie užsidirbo 3500 eurų ir nuo tol be darbo nesėdi nė vienos dienos.

Žiniukų rinka

Internetinė paslauga „Sėkmės studentas“ savo paslaugas siūlo tiems, kurie turi kokių nors sunkumų su mokymusi ir tuos, kuriuos kuris nors dalykas itin traukia.

Jeigu jūs save laikote kokio nors klausimo ekspertu, tai galite užeiti į tinklapį ir iš klausimų sąrašo išsirinkti tą, kurį galėsite išsamiai paaiškinti. 20 proc. jūsų atsakymo bus prieinama pačiame tinklapyje, kad uždavęs klausimą žmogus galėtų nuspręsti, ar vertas jis pinigų.

Daugeliui „žiniukų“ pasiseka savo žinias parduoti už padorias sumas, kartais jie sugeba uždirbti ir po kelis tūkstančius dolerių.

Drugelių tiekėjas

Kaip tai neskambėtų keistai, tačiau užsidirbti milijonus galima net ir iš drugelių. Žmogus, kuris sugebėjo tai padaryti yra Jose Munizas, o verslą įkūrė pralošęs ginčą.

J. Munizo draugas pasiūlė jam derėtis iš šimto dolerių, tikindamas, kad šis nesugebės užsidirbti pragyvenimui, pardavinėdamas drugelius. Nuo tol praėjo septyneri metai. Buvęs verslo konsultantas ir jo žmona vadovauja klestinčiai gyvų drugelių pristatymo bendrovei. Jau 2006-aisiais bendrovės pajamos viršijo milijoną dolerių.

Prekyba virtualiu nekilnojamu turtu

Internetinio žaidimo „Second Life“ personažas Anshe Chung (realiame pasaulyje – kinų kilmės mokytoja vokietė Ailin Graef) tapo pirmąja pasaulyje realaus pasaulio milijoniere, užsidirbusia savo turtą virtualiame pasaulyje.

Kaip jai tai pavyko? Ji pirko, tobulino ir pardavinėjo virtualų nekilnojamą turtą. Pačioje pradžioje į savo keistą verslą ji investavo 9,95 dolerio, pradėjo supirkinėti virtualius sklypus, „statyti“ juose pastatus ir „apželdinti“ sodus, o po to šį nekilnojamą turtą pardavinėdavo. Šiuo metu A. Graef iš savo verslo užsidirba po 150 tūkst. dolerių per metus.

Kojinių verslas

Vienam Šveicarijos verslininkui į galvą šovė geniali idėja: įkurti bendrovę, kuri siūlytų kojinių „abonentą“. Pasirodė, kad tų, kurie tingi vaikščioti į parduotuves yra ne taip ir mažai. Metams jo parduotuvės paslaugos kainuoja 89 dolerius už kuriuos priklausytų 9 poros kojinių.

Kiekvienas naujas klientas gauna skaičiavimus, kiek laiko jis sutaupys, atsisakęs kojinių pirkimo: beveik 12 valandų kasmet, arba tris savo gyvenimo savaites, vertinant pagal vidutinę 2005-ųjų šveicarų vyro gyvenimo trukmę, kuri sudarė 82 metus.

„BlackSocks“ savo veiklą pradėjo 2005 metais, o po poros metų pradėjo siūlyti ir apatinį trikotažą. Dabar „BlackSocks“ paslaugomis naudojasi 60 tūkst. prenumeratorių 74 pasaulio šalyse.

Žvaigždžių registracija

Kam priklauso žvaigždės? Niekam, tiesa? Taigi, jūs galite užregistruoti žvaigždę savo vardu ir gauti tai patvirtinantį sertifikatą. Organizacija „International Star Registry“ žmonių vardus žvaigždėms priskiria jau nuo 1979 metų.

ISR paketą sudaro pasirinktos žvaigždės „įvardijimas“ jūsų vardu. Atitinkamo žvaigždėlapio, su pažymėtu vardu išdavimas, jus ar jūsų pasirinktą asmenį netgi gali gražiai pasveikinti su gimtadieniu.

Maža problemėle, mokslo bendruomenė, aišku, šių pavadinimų nepripažįsta.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: TV3
TV3
(42)
(47)
(-5)

Komentarai (2)