„Revolut” pristatė alternatyvą bendroms sąskaitoms: kompanijos taupyklėse lietuviai per metus sukaupė per 10 mln. eurų  (1)

Didžiosios Britanijos fintech startuolis „Revolut Ltd” pristatė naują būdą taupyti - nuo šiol klientai turi galimybę kurti jungtines taupykles ir norimam tikslui, ir lėšas įnešti kartu su draugais ar šeimos nariais.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Klientai atsidėti pinigus santaupoms į jungtines taupykles galės keliais būdais: programėlė leidžia nustatyti automatinį smulkių pinigų suapvalinimą ir atidėjimą, taip pat galima rinktis vienkartinius arba periodinius įnašus į taupykles ir tokiu būdu be pastangų drauge taupyti atostogoms, nekilnojamam turtui ar kitoms reikmėms.

„Asmeninės „Vaults” taupyklės, kurias pristatėme praėjusių metų balandžio mėnesį, klientų tarpe susilaukė didelės sėkmės. Sulaukėme tūkstančių klientų prašymų išplėsti jos funkcijas ir sukurti paprastą bei efektyvų būdą taupyti drauge su šeimos nariais ir draugais. Tikimės, kad jungtinės taupyklės taupymą supaprastins taip pat, kaip kad grupinės pokalbių programėlės palengvino bendravimą”, - teigia Edas Cooperis, „Revolut Ltd” Mobiliųjų aplikacijų vadovas.

„Jungtinės taupyklės padės išvengti viso dokumentų tvarkymo ir proceso, reikalingo norint atsidaryti bendrą sąskaitą tradiciniame banke. Lengvai keičiami taupyklių nustatymai taip pat užtikrina, kad „Revolut” klientai gali bet kada pakeisti taupymo intensyvumą ar tikslą, laikinai taupymo atsisakyti arba taupyklę uždaryti ir išsiimti joje esančias lėšas”, - komentuoja „Revolut” Mobiliųjų aplikacijų vadovas. „Stengiantis taupyti pinigus, ypač bandant atsidėti grynuosiuos, sunkiausia yra išsiugdyti įprotį tai daryti. Mes suteikiame klientams galimybę tai automatizuoti - vieną kartą susikurti taupyklę, ir daugiau apie tai nebegalvoti”, - priduria E. Cooperis.

Nuo „Vaults” taupyklių pristatymo 2018 m. balandį, „Revolut Ltd” klientai Lietuvoje jų dėka jau susitaupė daugiau kaip 10 mln. Eurų; iš viso taupyklių funkcija naudojasi apie 15% Lietuvos klientų. Bendrai „Revolut Ltd” klientai visame pasaulyje jau susikūrė daugiau kaip 1 mln. taupyklių, ir jų pagalba susitaupė daugiau kaip 85 mln. eurų. Įmonės duomenimis, kasdien atidaroma per 3000 naujų taupyklių, o tarp populiariausių valiutų, kuriomis klientai atsideda pinigus, išsilaiko eurai, svarai, zlotai, bei Šveicarijos frankai.

Artimiausiais mėnesiais planuodama pasiūlyti ne vieną ilgai lauktą paslaugą, „Revolut” toliau siekia įsitvirtinti kaip viena inovatyviausių finansinių technologijų bendrovių pasaulyje. Planuojama, kad netrukus vartotojai turės galimybę pasinaudoti prekybos platforma be komisinių mokesčių, kuri suteiks galimybę įsigyti JAV listinguojamų įmonių akcijų, robo-patarėju, programėle jaunimui, taip pat pristatys „Apple Pay” ir „Google Pay” mokėjimus.

Be naujų paslaugų pristatymo, sparčiai auganti finansinių technologijų kompanija artimiausiais mėnesiais planuoja pradėti veikti ne vienoje naujoje pasaulinės reikšmės rinkoje. 2019 metais planuojama startuoti JAV, Kanadoje, Singapūre, Japonijoje, Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje. Šiuo metu „Revolu” turi beveik 200 000 klientų Lietuvoje, ir beveik 5 mln. klientų pasaulyje.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: www.technologijos.lt
(11)
(4)
(7)

Komentarai (1)