Ši grupė koncertavo visuose žemynuose - taip, ir Antarktidoje  ()

JAV roko grupė „Metallica“ 2013 metais pasiekė naują Guinnesso pasaulio rekordą ir tapo pirmąja muzikine grupe, koncertavusia visuose septyniuose Žemės žemynuose.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Grupė užfiksavo rekordą po to, kai koncertavo 120-čiai mokslininkų ir konkurso laimėtojų permatomame kupole Carlini stotyje, Antarktidoje. Teisybės dėlei reikėtų pažymėti, kad „Metallica“ ne tik koncertavo visuose žemynuose, bet tai padarė dar ir tais pačiais kalendoriniais metais – koncertiniai turai 2013 metais vyko Šiaurės Amerikoje, Pietų Amerikoje, Europoje, Afrikoje, Azijoje ir Australijoje.

Antarktidoje surengto valandos trukmės pasirodymo, pavadinto „Freeze`Em All“ (sustingdyk visus – liet.), metu grupė atliko 10 dainų, tarp kurių buvo ir tokie hitai kaip „One“, „Enter Sandman“ ir „Nothing Else Matters“.

Priešingai nei įprasti „Metallica“ koncertai, Antarktidoje surengto koncerto metu dėl trapios ledinio žemyno aplinkos nebuvo naudojami tradiciniai stiprintuvai. Vietoje to, stiprintuvai buvo sumontuoti atskirose spintelėse, o garsas klausytojams perduodamas naudojant ausines, panašiai kaip tyliosiose diskotekose, kurios kartais vyksta muzikinių festivalių metu.

Tuo tarpu konkursas laimėti bilietus į šį koncertą buvo surengtas „Metallica“ gerbėjams Argentinoje, Čilėje, Kolumbijoje, Kosta Rikoje ir Meksikoje. Laimėtojai buvo pakviesti į savaitės trukmės kruizą Antarktidoje, kurio metu gruodžio 8 d. buvo aplankyta Carlini stotis dėl „Metallica“ koncerto, nurodo guinnessworldrecords.com.

Argentinos Carlini stotis yra įsikūrusi Karaliaus Jurgio saloje, Pietinėse Šetlando salose, esančiose Antarktidoje. Ši stotis buvo pavadinta Argentinos mokslininko Alejandro Ricardo Carlini garbei. Stotis buvo pastatyta 1982 metais ir yra pasiekiama tik oru bei vandeniu per Marambio stotį.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt
(8)
(2)
(6)

Komentarai ()