Valstybės lėšos studijų sritims: didžiausią pridėtinę vertę kuriančių specialistų Lietuvai nereikia?

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

Splatt 2010-03-28 21:21
Taip, mokinausi. Net nebandysiu paneigti tavo nepagrįstos nuomonės, kadangi jau anksčiau rašiau, kodėl neverta tai daryti.
stt 2010-03-28 22:53
esu busimas inzinierius ir ta mintis kad vos 15 musu tokiu per metus pagimdo mane dziugina ,nes alga bus gera, bet ta mintis ar bus kur save realizuoti cia.. liudina ta tendencija isgirsti tik vis zlugdnacias Lietuva ir jos gyvenotojus zinias, nedziugina Lietuvele nei optimistu . paskutinis isvazeves oro uoste sviesa nepalikit..
rimka 2010-03-29 00:04
kaip tai nepagrystos ?
Drutas 2010-03-30 12:34
Matai ne visur vienodos apkrovos tą pačią ekonomiką mokinantis, priedu tokioj UK ekonomika skirstoma į BA (bachelor of Arts) ir BS (Bachelor of Science), taip kad vienas universitetas gali būti labiau orientuotas į kreivių teorijas, kitas - spausti ant matematikos pritaikymo. Tad tie pastarieji specialistai ir vertinami labiau. Aplamai kvaila diskusija lyginant specialybių vertę. Ekonomikos specialistų reikia, kad galėtų subalansuoti prekybos ir kitokius finansinius procesus. Pvz. kaip eilinis žmogelis mokės nustatyt, kiek centrinis bankas turi spausdint pinigų? Kokią palūkanų normą laikyt ir t.t. Tuo tarpu fizikų išradimai ir jų praktinis pritaikymas skatina progresą, efektyvumą.. BET faktas, kad Lietuvoje vadybininkų ir ekonomistų jau seniai per daug. Nors pats baigiau ekonomiką, manau tikrasis Lietuvos potencialas yra fizika ir IT. Taiklus straipsnis.