Pasižiūrėkite: Kinijoje iškilo įspūdingas ledo ir sniego miestas (Video)  ()

Kinijoje tęsiasi kasmetinis Harbino Sniego ir ledo festivalis, nors koronaviruso protrūkiai organizatorius privertė imtis permainų, rašo CNN.


© China Discovery | https://www.youtube.com/watch?v=GvCoNgamDjA

Žiemos festivalis Harbine, Heilongdziango provincijoje, yra vienas svarbiausių visų metų renginių. Nuo 1985 m. dėl jo į miestą gruodžio ir sausio mėnesio traukia minios turistų iš Kinijos ir viso pasaulio.

Šiemet festivalis taip pat surengtas, ir jis vadinamas sėkmingos Kinijos kovos su koronavirusu simboliu. Šalyje daugelis apribojimų jau yra panaikinti, piliečiai gali laisvai keliauti neišvykdami į kitas šalis.

Visgi Kinija irgi negali būti atsipalaidavusi. Netoliese esančiuose Šenjange ir Daliane kilus nedideliems protrūkiams, teko keisti kai kuriuos festivalio planus. Lankytojai gali apžiūrėti įspūdingas ledo ir sniego skulptūras, tačiau buvo atšaukti renginiai ir pasirodymai. Vienas iš planuotų renginių buvo masinių vestuvių ceremonija.

 

Festivalio lankytojai prieš patekdami į teritoriją turi parodyti savo „sveikatos kodus“, pamatuojama jų temperatūra, jie privalo visą laiką dėvėti kaukes, laikytis atstumo nuo kitų žmonių.

Minimi „sveikatos kodai“ yra privalomi visiems Kinijoje – į telefonus žmonės privalo įsidiegti specialią programėlę, kuri patvirtina, kad asmuo neserga COVID-19. Ji taip pat naudojama atsekti kontaktus užsikrėtimo atveju.

 

Harbine vykstantis festivalis yra didžiausias tokio tipo renginys pasaulyje. Menininkai iš ledo, atgabento iš Songhuahu upės, kuria pribloškiančių gabaritų darbus. Šiemet, pavyzdžiui, pastatyti „krištolo rūmai“ su veikiančiu „ledo baru“.

Aut. teisės: 15min.lt

(3)
(0)
(3)

Komentarai ()