Socialinius tinklus naudoja penktadalis Didžiosios Britanijos senelių  (3)

Tinklalapio „MyVoucherCodes“ atlikto tyrimo rezultatai parodė, kad socialinius tinklus Didžiojoje Britanijoje naudoja 22 procentai senelių ir močiučių. Populiariausi – „Facebook“, „Twitter“ ir „LinkedIn“.

Tyrimo metu Didžiojoje Britanijoje buvo apklausta daugiau nei 1,3 tūkst. pagyvenusių žmonių, skelbia Mashable.com. Dauguma socialinius tinklus naudojančių senelių nurodė turintys profilius svetainėje „Facebook“ (71 proc.), „Twitter“ (34 proc.) ir „LinkedIn“ (9 proc.). Daugiau nei du trečdaliai jų prie socialinių tinklų prisijungė per pastaruosius metus.

Didžioji dalis šių vartotojų yra gana aktyvūs: daugiau nei pusė jų teigė, kad prisijungia prie socialinių tinklų mažiausiai vieną kartą per savaitę, o dar 35 proc. – kelis kartus per mėnesį.

Pusė apklausos dalyvių nurodė, kad prie socialinių tinklų prisijungė paskatinti jaunesnių giminaičių, ketvirtadalis – siekdami susirasti senų pažįstamų, penktadalis – kad palaikytų ryšį su draugais ir šeima.

Anksčiau „Pew“ tyrimų centras taip pat buvo paskelbęs, kad socialinius tinklus naudojančių pagyvenusių žmonių skaičius sparčiai auga.

Aut. teisės: 15min.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai (3)