„Chrome“ jau netrukus atims iš „Firefox“ antrą poziciją pasaulyje  (20)

Reguliariai pateikiami statistikos tyrimų skaičiai ir toliau byloja apie tai, kad „Chrome“ sparčiai kyla į viršų pagal naudotojų skaičių. Paskelbti kompanijos „StatCounter“ rugpjūčio mėnesį surinkti duomenys, pagal kuriuos „Chrome“ jau visai priartėjo prie „Firefox“ – šias dvi naršykles teskiria vos 3,2 % auditorijos.

Pasak tyrimo duomenų, rugpjūčio mėnesį „Internet Explorer“ vis dar buvo populiariausia, nors ir krito iki 41,7 % ribos. Antroje vietoje esanti „Firefox“ naršyklė gali pasigirti 26,8 %, o „Chrome“ – 23,6 % interneto nadotojų. Jeigu tendencijos išliks panašios, tai antros vietos užkariavimui „Google“ kompanijos produktui prireiks vos dviejų mėnesių.

Jeigu pažvelgtume į ilgalaikę tendenciją, tai nuo 2011 metų pradžios skaudžiausiai krito IE – ši naršyklė prarado net 9 procentus auditorijos. Tuo tarpu „Firefox“ nusileido 4 %, o „Chrome“ sparčiai kilo, ir jos užimamos rinkos dalies augimas sudarė net 8 %. Be abejo, šie statistikos skaičiai yra gauti tik iš vieno šaltinio, ir kitų tyrimų kompanijų duomenys gali kiek skirtis, tačiau bendra tendencija greičiausiai nėra „iš piršto laužta“.

Aut. teisės: FWD.lt
FWD.lt
Autoriai: Povilas Korop

(0)
(0)
(0)

Komentarai (20)

Susijusios žymos: