Niujorko centre išdygo milžiniškas „Windows Phone 7“ telefonas (Video)  (2)

Kompanija „Microsoft“ meta dideles pajėgas savajai operacinei sistemai išmaniesiems telefonams „Windows Phone 7“ populiarinti. Niujorko (JAV) centre esančioje Heraldo aikštėje jos užsakymu pastatytas milžiniškas išmanusis telefonas.

Telefono aukštis yra beveik 17 metrų, plotis – apie 9 metrai, jo ekrano (tiksliau, kelių sujungtų ekranų) įstrižainė – apie 18 metrų. Taip „Microsoft“ reklamuoja keturis naujus „Windows Phone 7“ telefonus – „HTC Titan“, „HTC Radar“, „Samsung Focus S“ ir „Samsung Focus Flash“.

Milžiniško telefono ekrane nuolat keičiasi programų piktogramos ar žmonių nuotraukos. Kelios ekrano dalys gali būti pasuktos. Atsivėrusioje nedidelėje scenoje tuomet vyksta gyvi pasirodymai.

Kaip pastebi Techland.com žurnalistai, „Microsoft“ smarkiai pakėlė technologijų reklamos kartelę, tad konkurentams teks pasistengti. Pvz., kai kurių nuomone, „Apple“ galėtų pastatyti milžinišką „iPhone 4S“, kuriame įdiegta programa „Siri“ atsakinėtų į praeivių klausimus apie orą arba artimiausius restoranus, tačiau tai jau tikriausiai nebebūtų originalu.

Siūlome pasižiūrėti vaizdo įrašus, kaip buvo pastatytas milžiniškas „Windows Phone 7“ telefonas ir kas vyksta jo viduje:


Aut. teisės: 15min.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai (2)