Google Glass akiniai išardyti, paaiškėjo jų savikaina  (1)

Ardyti įdomius elektronikos įrenginius moka ne tik iFixit, tačiau ir auksarankiai iš puslapio Catwig.com, kurie nusprendė pažiūrėti į papildytos realybės akinių Google Glass vidų. Pažiūrėjus iš arčiau, viskas atrodo ne taip jau ir sudėtinga.

Iš vidinių komponentų buvo rasta pagrindinė plokštė su įlituotu procesoriumi TI OMAP4430, 16 GB SanDisk gamybos Flash atmintis, Elpida operatyvioji atmintis. Lankstus koaksialinis ir PCB kabelis jungia už ausies esantį modulį. Auselėje įtaisytas akumuliatorius, kurio talpa siekia 570 mAh. Naudojamo ekrano raiška – 640 x 360 taškų; integruotas lietimui jautrus Synaptics modulis. Akinių turinys nelabai skiriasi nuo to, ką mes pamatytume bet kuriame išmaniajame telefone. Pamatę visą Google Glass turinį, Forbes žurnalistai nusprendė suskaičiuoti savikainą. Pasirodo, kompanijai Google akiniai kainuoja apie $150-200. Priminsime, kad iš pirmųjų pirkėjų buvo paprašyta $1500.

Tiesa, pirmaisiais pirkėjais tapo programinės įrangos kūrėjai. Google direktorių tarybos pirmininko Eric Schmidt teigimu, tokia kaina nustatyta tam, kad būtų ribojama paklausa, kad tik rimtai nusiteikę kūrėjai galėtų gauti naująjį produktą į savo rankas. Mažmeninėje prekyboje Google Glass dar nėra, o ten kaina turėtų būti visai kitokia. Forbes prognozuoja, kad po Google Glass visuotinio debiuto jų kaina sudarys apie $299-499.

FACEIT.LT – IT Naujienos

Aut. teisės: Faceit.lt

(14)
(0)
(0)

Komentarai (1)