„Samsung S7“ prieš „iPhone 6s“ pragaro sąlygomis: 2:1 Apple naudai (Video)  (4)

Įmonė „SquareTrade“ nusprendė patikrinti dviejų didžiausių išmaniųjų telefonų gamintojų flagmanų – „Galaxy S7“ (bei „S7 Edge“) ir „iPhone 6s“ (bei „6s Plus“) – atsparumą atmosferos ir fiziniam poveikiui. Skirtumas tarp šių telefonų tas, kad, „Samsung“ teigimu, „S7 Galaxy“ serijos telefonai yra atsparūs vandeniui.

CNET rašo, kad telefonai buvo išbandyti keturiais būdais: panardinti į vandenį 2 metrų gylyje, sukami centrifugoje, spaudžiami po presu ir mėtomi iš beveik dviejų metrų aukščio.

Vanduo

Išvada tokia: „Galaxy S7“ yra gerokai atsparesnis už „iPhone 6s“, tikrinant atsparumą vandeniui. Tačiau S7 nėra toks jau nepaveikus vandeniui, kaip galima buvo tikėtis. Pusvalandį pamirkęs 2 metrų gylyje, „Galaxy S7“ veikė ir toliau, tačiau jo garsiakalbiai ėmė streikuoti, skleidė iškraipytą garsą.  

Tuo tarpu „iPhone 6s“ nustojo veikti po 10 minučių, o jo gyvybė galutinai užgęso 24-ąją minutę. Taigi 1:0 „Samsung S7“ naudai.

Centrifuga

Bandymai centrifugoje išaiškino, kad „Galaxy S7“ ir „S7 Edge“ yra mažiau atsparūs tokiam kratymui, nei „iPhone 6s“. Vis dėlto ir „Apple“ gaminio ekranas po 30 sekundžių egzekucijos beveik visas sueižėjo. Bandymų rezultatas lygus: 1:1.

Kritimas

„iPhone“ taip pat pasirodė esantis geriau apsaugotas nuo kritimo iš 1,82 m, nes „Galaxy S7“ galutinai išsijungė faktiškai po pirmo kritimo ekranu žemyn. „Galaxy S7 Edge“ – po antro. Metant telefonus ant šono, S7 sulūžo po 4 karto, o S7 Edge – po 7 kritimų. Rezultatu 2:1 į priekį išsiveržia „iPhone S6“.

Lenkimas

45 kg fizinės apkrovos (lenkimo) testo metu puikiai pasirodė abiejų gamintojų modeliai. Vis tik silpniausias liko „Galaxy S7 Edge“. Tai jam ir sutrukdė iškovoti pirmąją vietą.

Galutinė „SquareTrade“ patikimumo lentelė:

„iPhone 6s Plus“ – 6,5 taško;

„Galaxy S7 Edge“ – 6 taškai;

„Galaxy S7“ – 5 taškai;

„iPhone 6s“ – 4 taškai.

 

Aut. teisės: 15min.lt

(8)
(13)
(-5)

Komentarai (4)