„Anonymous“ sudavė pirmąjį smūgį Donaldui Trumpui, bet ar tikrai? (Video)  (3)

„Haktyvistais“ prisistatantys „Anonymous“ šią savaitę pranešė pradedantys „totalinį karą“ su Donaldu Trumpu, tikėtinu respublikonų kandidatu į JAV prezidentus. Ketvirtadienį jie paskelbė žengę pirmąjį žingsnį – paviešino milijardieriaus asmeninę informaciją.

„Parodydami, kad mes esame labai rimtai nusiteikę sustabdyti fašistą Donaldą Trumpą, pridedame dovaną, – sakoma naujame programišių vaizdo klipe. – D.Trumpo socialinio draudimo numeris (SSN), mobiliojo telefono numeris ir kitos detalės, kurios gali padėti jums nepriklausomai tyrinėti šį potencialų diktatorių. Jos skelbiamos tik informaciniais tikslais.“

Prie video pridedama nuoroda į „Pastebin“ svetainę su D.Trumpo asmenine informacija. Taip pat – ir jo advokato bei teisininkai vardai ir telefono numeriai.

Tačiau visa ši informacija nėra nauja, pastebi „Vice News“. D.Trumpo SSN buvo paviešintas praėjusiais metais – su „Anonymous“ siejamos programišių grupuotės. 

„Gawker“ svetainė praėjusiais metais taip pat paskelbė D.Trumpo mobiliojo telefono numerį. Milijardierius tuomet šį numerį skyrė savo agitacinės kampanijos žinutei transliuoti. Šiuo metu skambintojui tiesiog pasakoma, kad balso pašto dėžutė yra pilna.

„Anonymous“ žada, kad balandžio 1-ąją bus pradėtas tikrasis kibernetinis karas su D.Trumpu – atakuojamos jo įmonėms priklausančios interneto svetainės.

Aut. teisės: 15min.lt

(34)
(19)
(15)

Komentarai (3)

Visi šio ciklo įrašai