Nepriklausomo apžvalgininko sudarytas TOP 15 geriausių išmaniųjų telefonų iš Kinijos: rekomenduojami modeliai nuo 80€ iki 220€ (Apžvalga, Video, 2018 pavasaris)  ()

Internete įvairiuose mobiliųjų technologijų forumuose dažnai sklando klausimas: kaip išsirinkti gerą biudžetinį išmanųjį telefoną už 100–200 dolerių?

Jei turite pakankamai pinigų ir galite sau leisti įsigyti naujausią flagmaną, taip ir darykite, tikrai neapsiriksite. Tačiau ką daryti, kai asmeninis biudžetas nėra toks didelis, o galbūt ir poreikiai yra gerokai mažesni? Tada biudžetinio telefono pasirinkimas tampa tikru iššūkiu.

Tai pastebėjo ir šios apžvalgos autorius, kuris teigia, kad biudžetinių išmaniųjų telefonų segmentas yra itin platus ir išsirinkti vertą dėmesio telefoną nėra jau taip lengva.

Jis peržvelgė šiuo metu rinkoje esančius naujausius biudžetinius išmaniuosius telefonus ir atrinko 15 telefonų, kurie yra verti rimto dėmesio. Juos sugrupavo į tris kategorijas: 100 dolerių, 150 dolerių ir 200 dolerių.

Pirmąjį penketuką sudaro 75-125 dolerių rėmuose esantys telefonai: „Xiaomi Redmi Note 5A“, „Meizu M6“, „Xiaomi Redmi 4X“, „Vernee Thor E“ ir „Xiaomi Redmi 5“.

Visų telefonų ekranai yra HD, tik „Xiaomi Redmi 5“ ekranas yra HD+. RAM telefonai turi 2 GB ir daugiau, tik „Vernee Thor E“ bazinis modelis turi daugiausiai RAM – 3GB. ROM telefonų irgi yra panašus – prasideda nuo 16 GB. Šiuo atžvilgiu „Xiaomi Redmi 4X“ gali turėti daugiausiai vidinės saugyklos atminties – 64 GB. Baterijų talpos dydis yra gana įvairus ir čia labiau išsiskiria „Vernee Thor E“ su 5020 mAh talpos baterija bei „Xiaomi Redmi 4X“ su 4100 mAh talpos baterija.

Apžvalgos autorius teigia, kad mobiliųjų technologijų forumuose vartotojai itin giria „Xiaomi Redmi 4X“ bateriją ir jos ilgą tarnavimo laiką.

Pats apžvalgos autorius naudojosi dviem išmaniaisias telefonais iš šio sąrašo: „Vernee Thor E“ ir „Xiaomi Redmi 5“. „Vernee Thor E“ yra itin puikus telefonas, kuriame puikiai veikia operacinė sistema ir greitai reaguoja pirštų atspaudų nuskaitymo įrenginys. Netgi greičiau nei „OnePlus 5“. Vienintelis dalykas, kuris nepatiko „Vernee Thor E“ telefone, tai jo kamera, „Xiaomi Redmi 5“ kamera yra geresnė.

Telefonų kainos:

1) „Xiaomi Redmi Note 5A“ - kaina nuo 79,6 eurai

2) „Meizu M6“ - kaina nuo 104 eurai;

3) „Xiaomi Redmi 4X“ - kaina nuo 118 eurų;

4) „Vernee Thor E“ – kaina nuo 80 eurų;

5) „Xiaomi Redmi 5“ – kaina nuo 115 eurų.

Antrąjį penketuką sudaro telefonai 125–175 dolerių rėmuose: „Xiaomi Redmi Note 4“, „Meizu M6 Note“, „ZTE Nubia M2“, „Xiaomi Redmi 5 Plus“, „Huawei Honor 8 Lite“.

Visi telefonai aprūpinti „Snapdragon 625“ procesoriumi, tik „Huawei Honor 8 Lite“ darbuojasi su „Kirin 655“. Visuose telefonuose RAM atmintis prasideda nuo 3 GB, tik „ZTE Nubia M2“ turi vienintelį 4 GB pasirinkimą. Visi telefonų ekranai naudoja IPS technologiją, tik ta pati „ZTE Nubia M2“ turi AMOLED ekraną. Visų ekranų raiška yra FHD, išskyrūs „Xiaomi Redmi 5 Plus“, kurio ekranas yra FHD+.

Apžvalgos autorius teigia, kad „Xiaomi Redmi Note 4“ su „Snapdragon 625“ procesoriumi yra puikus telefonas ir nors šis telefonas rinkoje pasirodė ganėtinai seniai, bet vis dar yra puikus telefonas ir šiomis dienomis.

„ZTE Nubia M2“ taip pat puikus telefonas: AMOLED ekranas, 4 GB RAM atminties ir 64 GB ROM. Visgi, vienas dalykas yra silpnokas, tai kameros. „Xiaomi“ telefonų kameros yra geresnės.

Kitas telefonas į kurį apžvalgos autorius rekomenduoja atkreipti dėmesį yra „Xiaomi Redmi 5 Plus“. Šiuo metu jis naudojasi šiuo telefonu ir kol kas nepastebėjo kažkokių trūkumų. Ir ateityje jau planuoja padaryti konkrečiai šio telefono apžvalgą, kai tik ilgiau pasinaudos „Xiaomi Redmi 5 Plus“ telefonu.

Telefonų kainos:

1) „Xiaomi Redmi Note 4“ – nuo 130 eurų;

2) „Meizu M6 Note“ – nuo 154 eurų;

3) „ZTE Nubia M2“ – nuo 130 eurų;

4) „Xiaomi Redmi 5 Plus“ – nuo 150 eurų;

5) „Huawei Honor 8 Lite“ 3GB – nuo 155 eurų.

Trečiąjį penketuką sudaro telefonai 175–225 dolerių rėmuose: „Xiaomi Mi A1“, „Huawei Honor 9 Lite“, „Nokia 6“ 2018 metų, „Xiaomi Redmi Note 5“, „LeEco Cool Changer S1“.

„LeeCo Cool Changer S1“ iš viso šio penketuko pats galingiausias. Jis aprūpintas „Snapdragon 821“ procesoriumi ir yra tikras flagmanas. „Xiaomi Redmi Note 5“ turi „Snapdragon 636“ procesorių, praktiškai tokį patį, kokį turi ir „Xiaomi Redmi Note 5 Pro“. Tai pirmieji pasaulyje telefonai, kurie pasižymėjo tokiais procesoriais. Telefonų ekranai yra geriausi „Xiaomi Redmi Note 5“ ir „Huawei Honor 9 Lite“ telefonuose.

„Xiaomi Mi A1“ yra išties neblogas telefonas, juo apžvalgos autorius jau mėnuo kaip naudojasi. Tačiau jei jau jums pabodo visi „Xiaomi“, „Huawei“ ir „LeEco“ telefonai, apžvalgos autorius siūlo atkreipti dėmesį į „Nokia 6“ 2018 metų laidos. Žinoma, procesorius yra silpniausias iš šio telefonų penketuko – „Snapdragon 625“, tačiau čia yra „Corning Gorilla Glass 3“ ekrano apsauga ir NFC, pastarosios kiti telefonai neturi.

Telefonų kainos:

1) „Xiaomi Mi A1“ – nuo 160 eurų;

2) „Huawei Honor 9 Lite“ 4GB – nuo 161 eurų;

3) „Nokia 6“ 2018 metų – nuo 175 eurų;

4) „Xiaomi Redmi Note 5“ – nuo 180 eurų ;

5) „LeEco Cool Changer S1“ – nuo 220 eurų.

Tad tai 15 išmaniųjų biudžetinių telefonų į kuriuos apžvalgos autorius rekomenduoja atkreipti dėmesį. Ir kaip teigia pats apžvalgos autorius, galima pastebėti, kad jo sąraše nėra tokių kompanijų kaip „Samsung“ išmaniųjų telefonų. Kodėl? Todėl, kad jų telefonai su analogiškomis šiame sąraše esančių telefonų specifikacijomis yra žymiai brangesni ir iki 200 dolerių iš „Samsung“ nėra ko rinktis.

Aut. teisės: Technologijos.lt

(20)
(10)
(10)

Komentarai ()