Štai kuo tapo vaizdo kameros – naujasis NOKIA N82 telefonas  (0)

NOKIA pristato NOKIA N82 telefoną – naujausią multimedijos kompiuterį, pritaikytą fotografijai, navigacijai ir interneto ryšiui. Su įrankiais, skirtais atrasti vietas ir akimirkas, vertas įamžinti bei galimybėmis fiksuoti ir dalintis jomis nedelsiant, NOKIA N82 siūlo fotografijos entuziastams išbandyti pažangią kamerą.

NOKIA N82 telefonas leidžia tyrinėti savo aplinką ir rasti reikiamą kelią su navigacijos ir kelio nustatymo programa; įamžinti nuotykius su aukštos kokybės fotografavimo galimybėmis; nedelsiant dalintis savo patirtimi įkeldamas viską į internetą vienu paspaudimu. NOKIA N82 telefonas su A-GPS, 5 megapikselių kamera, ksenono blykste, CARL ZEISS optika ir interneto ryšiu taip pat turi visas multimedijos kompiuterio savybes, įprastas NOKIA NSERIES. Kaip ir jo pirmtakas, NOKIA N95 telefonas, NOKIA N82 yra naujausias technologijų susiliejimo įkūnijimas, kuris yra keli daiktai viename. „Mobiliųjų telefonų kameros galimybių evoliucija buvo ypač greita pastaraisiais metais. Su NOKIA N82 telefonu mes pasiekėme tokį auštą vaizdo kokybės, greičio ir naudojimo paprastumo lygį, kad šis telefonas ne tik veikia geriau nei visi kiti telefonai su kameromis rinkoje, bet taip pat yra tikėtina alternatyva renkantis skaitmeninę fotokamerą “, – sako Satu Ehrnrooth, NOKIA NSERIES kamerų kategorijos, Multimedijos vadovė. – „Be moderniausių technologijų kameros, NOKIA N82 leidžia atrasti naujas vietas, mėgautis muzika, naršyti ir kalbėtis internete, žaisti žaidimus, bei būti pasaulinės interneto 2.0 bendruomenės dalimi, kad ir kur tu esi. Dėl belaidžio plačiajuosčio ryšio, konvergavimo ir pagerinto veikimo, NOKIA N82 telefonas yra viskas, ką tau reikia turėti kišenėje“

Galinga A-GPS programa, įdiegta* į NOKIA MAPS, padeda ieškoti ir atrasti naujas vietas, nesvarbu, ar kitoje šalyje, ar čia pat, už kampo. Visos standartinės NOKIA N82 telefono pakuotės turi nemokamą navigacijos balsu bandomąją versiją, ir tu gali įsigyti papildomas savybes, tokias kaip miesto gidas ar ilgesnė navigacijos prenumerata. Su daugiau nei 15 milijonų įdomių vietų prieiga, gali rasti ir nuvykti į pačias įdomiausias vertas pamatyti vietas, barus ar restoranus, kad ir kur būtum. Taip pat gali siųsti žemėlapius ir kelius draugams MMS pranešimu ar išsaugoti ekrano nuotraukas su žemėlapiais galerijoje. Su NOKIA N82 telefonu, turinčiu 5 megapikselių kamerą, galingą ksenono blykstę ir CARL ZEISS optiką, nesunku sukurti nepaprastai ryškias nuotraukas, net esant prastam apšvietimui. Dėl greito kameros įjungimo, automatinio fokusavimo su priskirtąja automatiniam fokusavimui padedančia lempa, greitu pakartotiniu užtaisymu tarp kadrų ir DVD kokybės filmavimu šis telefonas tampa tikrai patogiu ir patikimu įrankiu fiksuoti ir pasakoti savo gyvenimo istorijas. Dėl 2 GB MICROSD kortelės, esančios standartinėje NOKIA N82 pardavimo pakuotėje*, galite išsaugoti iki 900 aukštos gebos nuotraukų ar iki 84 minučių aukštos kokybės vaizdo įrašo prietaise. „NOKIA N82 telefonas teikia geriausius potyrius dėl kameros ir navigacinės sistemos viename stilingame aukšto lygio prietaise. Tik įsivaizduokite, kiek galimybių tai atvers ir kiek daug turtingesnė taps kasdienė patirtis! Rafinuota ir žvilganti išvaizda traukia tiek vyrus, tiek moteris, kurie supranta savo stilių ir nori padaryti įspūdį, turėdami naujausias technologijas“, – tęsia Satu Ehrnrooth.

Su sparčiu WI-FI ryšiu ir duomenų įkėlimu į internetines bendruomenes vienu paspaudimu, NOKIA N82 telefonas leidžia lengvai dalintis savo patirtimi ir atradimais. Peržiūrint nuotrauką ar vaizdo įrašą vienu mygtuko spustelėjimu pradedamas įkėlimas, o tu toliau gali naudotis prietaisu kitiems tikslams.

Arba gali padaryti įspūdį savo draugams su multimedijos skaidrių demonstracijomis, užbaigtomis su muzika ir efektais – aukštos gebos Nokia N82 ekrane ar suderinamo televizoriaus ekrane.

NOKIA N82 turi naujo turinio 3D multimedijos meniu ir patogų padėties jutiklį, kuris keičia vartojo sąsają automatiškai iš horizontalaus į portretinį režimą ir atvirkščiai. Greitai ir paprastai pramogų turinio prieigai NOKIA N82 taip pat palaiko NOKIA interneto paslaugų OVI šeimą, įskaitant NOKIA muzikos parduotuvę, N-GAGE žaidimus** ir NOKIA MAPS.

NOKIA N82 pagrindinėse rinkose įsigyti galima jau dabar už numatytą apytikslę 450 eurų kainą be mokesčių ir subsidijų.

*Pardavimo pakuotės turinys gali skirtis priklausomai nuo rinkos ir/ar tinklo operatoriaus/paslaugos teikėjo
**Tikimasi, kad N-GAGE paslauga bus prieinama šiais metais

Visų NOKIA N82 savybių sąrašas yra www.nseries.com/n82  

Apie NOKIA NSERIES

NOKIA NSERIES – tai našių multimedijos kompiuterių asortimentas. Šie kompiuteriai, kuriuose dera naujausios technologijos, stilinga išvaizda bei paprastas naudojimas, teikia neprilygstamą mobilios multimedijos patirtį. Su NOKIA NSERIES produktais vartotojai gali naudoti vieną prietaisą, kad galėtų mėgautis pramogomis, gauti informaciją ir fotografuoti bei dalintis nuotraukomis ir vaizdo įrašais eigoje, bet kokiu metu. www.nseries.com

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(1)
(0)
(1)

Komentarai (0)