NOKIA siūlo mobilaus spausdinimo paslaugas Lietuvoje  (0)

NOKIA pristato visiškai integruotą mobilaus spausdinimo paslaugą Lietuvoje. Naujoji NOKIA paslauga suteikia žmonėms galimybę paprastai užsisakyti aukštos kokybės nuotraukas tiesiai iš jų NOKIA NSERIES prietaiso GSM ar belaidžiu LAN tinklu – nuotraukos gali būti pristatytos į namus ar draugui.

Pristatant šią naują NOKIA teikiamą paslaugą, pirmiausia reiktų trumpai papasakoti, kas slepiasi po pavadinimu NOKIA NSERIES prietaisai. Technologijų mėgėjai tą turbūt ir patys žino, tačiau nesekantiems visų naujovių tai gali būti dar nežinoma prietaisų gama.

NOKIA NSERIES yra naujos kartos daugiafunkcinių įrenginių serija, pasižyminčių ne tik paprastam GSM telefonui įprastomis funkcijomis, bet dar daugeliu kitų papildomų galimybių. Su NOKIA NSERIES prietaisais vartotojai gali fotografuoti, skaityti elektroninį paštą, klausytis muzikos, naršyti mėgstamiausiuose tinklalapiuose, žiūrėti mobiliąją televiziją ir nuveikti dar daugiau – ir visa tai naudojant tik vieną įrenginį.

„Šis naujas skaitmeninių technologijų suliejimo žingsnis apjungia mobiliuosius telefonus, interneto turinį, fotografijos ir vaizdo kameras, muziką, elektroninį paštą ir dar daugiau. NOKIA NSERIES įrenginiai panašūs į mobiliuosius telefonus, bet iš tiesų tai galingi kišeniniai kompiuteriai su daugybe daugiafunkcinių savybių,” sako Anssi Vanjoki, NOKIA multimedijos skyriaus vykdantysis viceprezidentas.

Taigi, NOKIA NSERIES – tai našių multimedijos kompiuterių serija. Su NOKIA NSERIES produktais vartotojai gali naudoti vieną prietaisą, kad galėtų mėgautis pramogomis, gauti informaciją ir fotografuoti bei dalintis nuotraukomis ir vaizdo įrašais, kad ir kur būtų, bet kokiu metu.

O dabar NOKIA NSERIES papildyti dar viena malonia ir labai patogia „smulkmena“. „Prisimenate, kai reikėdavo nuobodžiai eiti į laboratoriją, norint išryškinti nuotraukas?, – klausia Mikko Pilkama, NOKIA Multimedijos skyriaus direktorius. – Dabar gali užsisakyti nuotraukas tiesiai iš savo NOKIA NSERIES prietaiso ir gauti jas tiesiai į namus – be jokio vargo!“

NOKIA NSERIES suderinamų multimedijos kompiuterių vartotojams dabar reikia tik vieno prietaiso fotografuoti, redaguoti nuotraukas ir spausdinti jas. Taip pat galima mėgstamas nuotraukas atsispausdinti ant lipdukų ar kitų daiktų, pavyzdžiui, puodelio, dėlionės ar marškinėlių ir nusiųsti draugams.

Mobilaus spausdinimo paslauga yra pasiekiama iš prietaiso programos „Galerija“. Tiesiog pasirink nuotraukas, kurias nori spausdinti, įterpk adresą ir kitą prašomą informaciją ir spustelk „Užsakyti dabar“. Užsakymą vykdys bendrovė CEWE COLOR ir nuotraukos bus pristatytos nurodytu adresu.

Atsiskaityti galima kreditine kortele. Norint supažindinti žmones su paslauga, kiekvienas naujas vartotojas gali užsisakyti pirmas dešimt nuotraukų nemokamai*

Suderinamų NOKIA NSERIES multimedijos kompiuterių savininkai (suderinamų modelių sąrašą galite peržiūrėti čia) gali nemokamai parsisiųsti reikalingą NOKIA XPRESSPRINT programą tiesiogiai su jų prietaise esančia ATSISIŲSK! programa ar iš www.nseries.com/orderprints. NOKIA mobilaus spausdinimo paslauga jau yra galima daugelyje Europos šalių**.

*Norėdami patikrinti, kiek kainuoja duomenų perdavimo paslauga, susisiekite su savo tinklo operatoriumi ar paslaugos teikėju.

**Norėdami gauti visą šalių, kur teikiama paslauga, sąrašą, apsilankykite www.nseries.com/orderprints

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai (0)