Nežinote kaip pašalinti smulkius mašinos kėbulo įlinkimus? Kinai turi įdomų prietaisą, kuris su nuolaida kainuoja mažiau nei 20€ (Foto)  ()

Dažnai tenka važinėti akmenuotais keliais, o po kelionių atsiranda įvairiausių įlenkimų? Jeigu susiduriate su tokiomis problemomis – galima rasti keletą sprendimo variantų. Žinoma, paprasčiausias jų – tiesiog ignoruoti įlinkimus, tačiau tiems, kurie nori juos pašalinti – belieka kreiptis į specialistus arba galima įsigyti tam skirtus įrankius ir susitvarkyti patiems.

Prekėmis iš Kinijos prekiaujanti internetinė parduotuvė „Tomtop“ turi pakankamai gerą pasiūlymą tiems, kurie nori patys susitvarkyti mašinos kėbulo įlinkimus.

Pardavėjas rekomenduoja įsigyti „Car Body Paintless Dent Lifter Repair Tool Puller“, kurį su nuolaidos kodu HTY10BD galima įsigyti tik už 18.5€. Taip Jūs sutaupysite 9€, nes įprastinė šio įrenginio kaina siekia 27€.

Šis įrankis veikia itin paprastai, o kartu su pagrindiniu įrankiu Jūs gausite ir 18 skirtingo dydžio plastmasinių galvučių, kurios padės Jums sėkmingai pašalinti įlinkimus.

Šiuo prietaisu itin paprasta naudotis, tačiau pradžioje rekomenduojame jį pirmiausia išbandyti ant darbinio paviršiaus. Galvutė nesudėtingai tvirtinasi prie pačio prietaiso, o po to naudojama įlenkimo atkėlimui. 

Kai pereisite prie tikro įlenkimo, iš pradžių Jums reikėtų pasirinkti tinkamo dydžio  galvutę ir ją patepti klijais bei užklijuoti ant įlenkto paviršiaus. 

Po maždaug penkių minučių Jums tereikės su pagrindiniu įrankiu pritvirtinti plastmasinę detalę ir švelniai spaudžiant rankeną, atkelti.

Paskutiniame etape reikia nuvalyti užsilikusius klijus – rekomenduojama naudoti alkoholio turinčius purškalus, jog gražiai juos pašalinti.

Gamintojas pateikia pavyzdžių, kaip atrodo kėbulai po įlenkimų sutvarkymo su tokiu prietaisu:

Verta paminėti ir tai, jog šis įrenginys gali būti naudojamas ne tik Jūsų automobilio smulkiems kėbulo defektams pašalinti, tačiau ir daugumai kitų metalinių daiktų, kurie linkę įlinkti.

Šį „Car Body Paintless Dent Lifter Repair Tool Puller“ įrankį galima sėkmingai panaudoti ir šalinant įlenkimus nuo šaldytuvo, skalbimo mašinos ar pačių įvairiausių kitų metalinių daiktų.

 

 

Aut. teisės: Technologijos.lt
Autoriai: Lukas Snarskis

(14)
(7)
(7)

Komentarai ()