Patobulintas vienas populiariausių robotų žaislų iš Kinijos - anonso nuolaidos „protingesnei“ versijai su daugiau valdymo galimybių, garsiakalbiais ir net nuotolinio valdymo pultu („Gocomma Upgraded 963“ kaina, Specifikacijos, Atsiliepimai, Video)  ()

„Gocomma Upgraded 963“ – tai unikalus žaislas-robotas, kurį prieš pradedant naudoti visų pirma reikia surinkti į galutinį produktą iš komplekte pridedamų 79 atskirų plastikinių detalių. Nors šis žaislas yra skirtas vaikams, jį surinkti nėra taip paprasta, todėl jis taip pat gali tapti puikia dovana smalsumo nestokojančiam suaugusiam. Surinktas robotas gali veikti trijuose skirtinguose režimuose.

Trumpai: „Gocomma Upgraded 963“ specifikacijos

 • Paskirtis: lavinti vaikų gebėjimus, tačiau puikia tinka ir smalsiam kūrybiškumo nestokojančiam suaugusiam.
 • Medžiagos: detalės pagamintos iš ABS plastiko.
 • Detalių skaičius: 79 plastikinės detalės, mikroschema, 2x varikliukai, 26x varžteliai, 5x krumpliaračiai.
 • Darbo režimai: automatinis judėjimas; žmogaus sekimo; valdymas nuotoliniu valdymo pulteliu.
 • Maitinimas: 4x 1,5 V AAA tipo baterijos (robotui); 2x AAA tipo baterijos (nuotolinio valdymo pulteliui).
 • Matmenys ir svoris: 16 x 12 x 12 cm; 400 g.

„Gocomma Upgraded 963“ kaina

 • Gearbest“ – 18,69 €.
 • Dabar parduodamas su 26% nuolaida, į Lietuvą siunčiamas nemokamai.
 • Lietuvoje neparduodamas.

Vaikų žaislai yra iš tiesų labai brangūs, o kas blogiausia, ne itin praktiški. Kūrybiškai į šią problemą galiausiai nusprendė pažvelgti vietiniai Kinijos gamintojai. Jie vaikams nori pasiūlyti tokius žaislus, kurių paruošimas žaidimams lygiagrečiai dar skatintų ir jų kūrybiškumą. Jog šie du dalykai yra pilnai suderinama patvirtina žaislas-robotas „Gocomma Upgraded 963“.

Pamenate labai populiarų vaikams skirtą robotą „MoFun - 963“ už 13.5€? Jis sulaukė daug dėmesio visame pasaulyje kaip netradicinis ir smagus konstruktorius žaislas - jį pirmiausia reikia surinkti, o paskui jis žaismingai juda po namus.

Anksčiau ar vėliau turėjo pasirodyti patobulinta jo versija - taip nutinka su visais populiariais daiktais. Štai taip ir atsirado „Gocomma Upgraded 963“ - šis robotas iš esmės yra identiškas „MoFun - 963“, tačiau papildomai turi garsiakalbius, papildomas valdymo galimybes ir net nuotolinio valdymo pultelį. Tad tai protingesnė roboto versija, bet ir brangesnė keliais eurais.

Matmenys yra tokie patys (12.00 x 12.00 x 16.00 cm), tačiau „Gocomma Upgraded 963“ gerokai sunkesnis - „MoFun - 963“ sveria 288 gr., o „Gocomma Upgraded 963“ - 400 gr. Savo svorio prideda garsiakalbiai ir papildomi elektronikos komponentai. 

Kaip ir „MoFun - 963“, taip ir „Gocomma Upgraded 963“ atkeliauja nesurinktas. Kitaip sakant, šis žaislas-robotas į galutinį veikiantį žaislą turi būti surenkamas iš 79 atskirų plastiko dalių. Tame pačiame komplekte vaikas taip pat ras ir reikiamus varikliukus, varžtelius bei paties „Gocomma Upgraded 963“ roboto pagrindinę mikroschemą.

Praktika rodo, kad šį žaislą pilnai paruošti darbui nėra taip paprasta, todėl nesustebkite, jeigu vaikas prašys jūsų pagalbos. Tai puikiai paaiškina, kodėl kartais šį žaislą-robotą kiti pirkėjai taip pat mielai dovanoja smalsiems kūrybiškumo nestokojantiems suaugusiems.

Gamintojas yra linkęs pabrėžti, kad surinktas robotas „Gocomma Upgraded 963“ galiausiai gali veikti viename iš trijų režimų.

Vienas jų leidžia „Gocomma Upgraded 963“ tiesiog valdyti komplekte pridedamu nuotoliniu valdymo pulteliu. Tuo tarpu kitas režimas naudojant robote integruotą infraraudonųjų spindulių jutiklį leidžia šiam robotui patalpose judėti visiškai savarankiškai. Atitinkamai trečiasis režimas nurodo „Gocomma Upgraded 963“ robotui sekti judantį objektą, t. y. žmogų.

Taigi, iš pažiūros šis paprastas žaislas jums gali duoti daugiau nei galite tikėtis. Jeigu jūsų vaikas jo nesugebės surinkti savarankiškai, tuomet kartu praleistas laikas jam padedant taip pat bus itin vertingas. Tuo tarpu galutinis „Gocomma Upgraded 963“ produktas tikrai turėtų vaiko dėmesį padėti išlaikyti ilgiau nei kiti paprasti žaislai, nes šis žaislas-robotas savo funkcionalumu akivaizdžiai lenkia kitus elektroninius žaislus.

„Gocomma Upgraded 963“ atsiliepimai

Pirkėjų vertinimai atskleidžia, jog robotas-žaislas „Gocomma Upgraded 963“ domina ne tik mažus vaikus, bet ir suaugusius. Šiuo metu „Gocomma Upgraded 963“ turi 4,8 žvaigždučių įvertinimą iš 5 galimų, kas reiškia, kad kol kas šis robotas-žaislas iš pirkėjų dažniausiai gauna maksimalų 5 žvaigždučių įvertinimą.

 • Yolanda. Pirkau šį žaislą savo ketverių metų dukrai. Vis dėlto paaiškėjo, kad jis vis dar yra per jauna surinkti šį žaislą, tačiau tai išėjo tik į naudą. Mes kartu su vyru turėjome labai smagų laiką rinkdami šį žaislą-robotą, o dukra tiesiog liko patenkinta galutiniu rezultatu. Turiu pripažinti, kad šis robotas atrodo labai mielas!
 • Jacqueline. Iš pirmo žvilgsnio tai atrodo tik vaikams skirtas žaistas. Tačiau galiu iš savo praktikos patvirtinti, kad mano vaikinas taip pat liko be galo patenkintas ir dėkingas gavęs „Gocomma Upgraded 963“ robotą dovanų.
 • Benjamin. Paruošti šį robotą naudojimui tikrai prireikia laiko, tačiau mes kartu su sūnumi turėjome labai smagų laiką.
 • Frances. Mano sūnui labai patinka šis robotas. Manau, kad šį robotą geriausia pirkti vaikams, kurie jau yra vyresni nei ketverių metų.

Aut. teisės: Technologijos.lt

(2)
(1)
(1)

Komentarai ()