Savaitės įdomiausių apžvalgų panorama: vaizdo registratorius, kuris pralenkė net „Xiaomi 70Mai Pro“, geriausią įspūdį palikusios ausinės, per kaulus grojantys „Bluetooth“ akiniai ir šnipų žaidimams tinkamas automobilis (10 apžvalgų suvestinė, Video)  ()

Šios savaitės įdomiausios apžvalgos apie: - „Huawei P30 Pro“ (globali versija) - verdiktas po mėnesio laiko, detalus išbandymas, pademonstruoja visus jo privalumus bei trūkumus ir kodėl kameros nėra tobulos; - „NO.1 DT 28“ išmanusis laikrodis - apžvalga įdomi dėl atliekamo EKG testavimo tikslumo; - „Digroo N88“ ir „Diggro DI03 Plus“ išmanieji laikrodžiai - įdomi apžvalga dėl detalaus laikrodžių testavimo ir to, jog brangesnis laikrodis dar nereiškia, jog geresnis; - „SINDE G1“ kaulais grojantys „Bluetooth“ akiniai - puikus pasirinkimas mėgstantiems klausytis muzikos ir daug kalbantiems telefonu; - Belaidis „Bluetooth“ garsiakalbis „Xiaomi Mini AI Bluetooth Speaker“ - vienas mažiausių garsiakalbių su stereo garsu ir dirbtiniu intelektu; - „Redmi AirDots“ ir „Xiaomi Mi AirDots“ belaidės ausinės - apžvalga yra įdomi dėl ausinių tarpusavio palyginimo; - „Original Xiaomi Hybrid Earphones/Xiaomi Pro 2 Earphones (QTEJ03JY modelis)“ - asmeniniai įspūdžiai po 9 mėnesių su šiomis ausinėmis; - „AZDOME GS63H“ vaizdo registratorius - dar geresnis už ilgai naudotą „Xiaomi 70Mai Pro“; - „Xiaomi Viomi Stanless Steel 460ML“ termosas-gertuvė - po 4 mėnesių teigiama, kad tai labai kokybiškas produktas, viršijęs lūkesčius; - „EBOYU ATTOP YD-211 WiFi RC Car“ – išmaniuojuo telefonu valdomas ir filmuojantis šnipinėjimo automobiliukas.

„Huawei P30 Pro“ išmanusis telefonas (globali versija) - verdiktas po mėnesio laiko

Gearbest - nuo 946,40 €, Aliexpress - nuo 900 €, Skytech - 958 €.

Į šios savaitės apžvalgų panoramą pateko šiuo metu vienas labiausiai aptarinėjamų išmaniųjų telefonų „Huawei P30 Pro“.

Tai yra naujausias „Huawei“ kompanijos flagmanas. Į šį telefoną kompanija giriasi sudėjusi viską kas geriausia ir ypatingas dėmesys atkreipiamas į puikias kameras ir jų atliekamą darbą.

„Huawei“ telefonai visada išsiskyrė savo kameromis ir čia jokia paslaptis. Bet ar tikrai beveik 1000 eurų kainuojantis išmanusis yra toks geras?

ASBYT pateikia išsamią apžvalgą po mėnesio naudojimosi „Huawei P30 Pro“. Pasako pliusus bei minusus, trūkumus ir privalumus.

Jis kalba apie ekraną, bateriją, bendrą veikimą ir, žinoma, kameras.

„Naudojuosi Huawei P30 Pro kaip savo kasdieniu telefonu ir galiu pasakyti, kad tai puikus išmanusis telefonas, bet ir, manau, kad yra kiek pervertintas. Pagaminimo kokybė nepriekaištinga, patogus laikyti rankoje, baterijos tarnavimo laikas turbūt geriausias iš visų flagmanų, žaidimus žaisti vienas malonumas. Visgi ekranas nėra pats geriausias, nors ir tikrai neblogas. Garsiakalbiai taip pat galėtų būti geresni. Programinė įranga veikia gerai, nors ir reikėtų papildomų patobulinimų. Taip, kameros yra geros ir ypač Nakties režimas veikia neįtikėtinai nuostabiai, o priartinimo galimybės – puikios. Tačiau viskas taip sukoncentruotą į šiuos du dalykus, jog šiek tiek nukenčia bendras nuotraukų darymas ir jų kokybė. Kompanija teigia, kad tai geriausios kameros rinkoje. Na, aš manau, kad jie šiek tiek perdeda.“

Išmanieji laikrodžiai

Šią savaitę į apžvalgų panoramą pateko trys išmanieji laikrodžiai. Ir vienas iš jų yra „NO.1 DT 28“.

„NO.1 DT 28“ išmanusis laikrodis - kiek iš tikrųjų tiksliai veikia jo turimas EKG?

Gearbest - 25,48 €.

Apie šį išmanųjį laikrodį jau rašėme kiek anksčiau ir tąkart apžvalgininkas jį palygino su „Apple Watch“ bei teigė, jog „NO.1 DT 28“ yra labai geras laikrodis.

„NO.1 DT 28“ laikrodis matuoja kraujospūdžio, širdies ritmo, deguonies koncentraciją kraujyje ir netgi palaiko elektrokardiogramos (EKG) funkciją. Tačiau šis apžvalgininkas teigia, kad EKG neveikia tinkamai.

„Panašu, kad ir po programinės įrangos atnaujinimo vis dar EKG šiame laikrodyje neveikia. Uždedu laikrodį ant riešo, kad elektrodai liestų odą, pirštu prispaudžiu prie ekrano, įjungiu programėlę ir viskas atrodo gerai. Laikrodis matuoja EKG, telefone matau grafiką. Tačiau, atkreipkite dėmesį į grafiką. Jis yra vienodas ir tarsi paveikslėlis. Visiškai nekinta ir yra vienodos smailės bei nukritimai. O geriausia yra tai, kad laikrodis EKG matuoja net kai nėra uždėtas ant rankos riešo. Padedu jį ant servetėlės, prispaudžiu pirštu prie laikrodžio ekrano ir jis sugeba pamatuoti EKG. Tai nėra tikras EKG. Nežinau kas čia su juo negerai, nes išardžius laikrodį matyti, kad viskas surinkta kokybiškai ir jis turėtų tinkamai matuoti EKG, bet matyt dar ne dabar. Dar teks laukti programinės įrangos atnaujinimo.“

„Digroo N88“ ir „Diggro DI03 Plus“ išmaniųjų laikrodžių apžvalga - kodėl brangesnis dar nereiškia, kad geresnis

„Digroo N88“: Gearbest - 30,14 €, Aliexpress - 21,20 €

„Diggro DI03 Plus“: Gearbest - nuo 41,24 €, Aliexpress - nuo 36,06 €

Šis apžvalgininkas apžvelgia bei ištestuoja du „Digroo“ kompanijos išmaniuosius laikrodžius. Jis juos naudoja dvi savaites.

Abu laikrodžiai yra atsparūs vandeniui, funkcionalūs, tačiau atnaujintas „Diggro DI03 Plus“ kainuoja kone dvigubai brangiau, palyginus su „Digroo N88“. Ir apžvalgininkas teigia, kad toli gražu tai nereiškia, kad jis dvigubai blogesnis. Netgi atvirkščiai - „Digroo N88“ yra gerokai geresnis.

„Digroo N88 man labai patinka. Nuostabus išmanusis laikrodis. Tai yra būtent tai, ko reikia, kai ieškai nebrangaus ir funkcionalaus išmaniojo laikrodžio. Puiki išvaizda, kokybiškai pagamintas, patogiai laikosi ant rankos, lengvas, atsparus dulkėms ir vandeniui – galima su juo maudytis baseine. Kokybiškas ekranas, seka fizinės veiklos rodiklius ir labai tiksliai skaičiuoja žingsnius, matuoja širdies ritmą, o baterijos užtenka 7 dienoms. Kalbant apie Diggro DI03 Plus, tai vienintelis jo dalykas, kuris man patiko, tėra jo išvaizda. Tai yra atnaujinta išmaniojo laikrodžio versija, bet man jis nepatiko. Digroo N88 yra kur kas geresnis išmanusis laikrodis ir netgi kainuoja dvigubai pigiau.“

Garso įranga

Šįkart turime net 4 kokybiškas apžvalgas, kuriose aptariami įvairūs garso prietaisai ir vienas įdomiausių turbūt yra kaulais grojantys akiniai nuo saulės.

„SINDE G1“ kaulais grojantys „Bluetooth“ akiniai - puikus pasirinkimas mėgstantiems klausytis muzikos ir daug kalbantiems telefonu

Aliexpress - 36,25 €.

„SINDE G1“ yra itin įdomus daiktas. Tai ir akiniai, ir galimybė klausytis muzikos, ir laisvų rankų įranga viename.

Šie akiniai naudoja vadinamą „bone conduction“ technologiją. Tad ausys visada lieka atviros ir galima girdėti kas vyksta šalia, tačiau tuo pačiu metu kokybiškai klausytis muzikos.

Įdomiausia, kad tokia garso technologija įtaisyta akiniuose nuo saulės, tad artėjant vasarai viską turime iškart vienoje vietoje. Ir apžvalgininkas šiuo produktu labai patenkintas.

„Labai puikus produktas. Jau seniai ieškojau ko nors panašaus. Aš itin daug kalbuosi telefonu ir nuolatos laikyti ausyje kokią nors belaidę ausinę man yra nepatogu. Tai taip pat nėra gerai ir pačioms ausims. Gyvenu Mumbajuje ir čia yra triukšminga bei dažnai vyrauja smogas. Tad šie kaulais grojantys akiniai nuo saulės mane tiesiog gelbsti nuo visų šių negandų. Puikiai viską matau pro akinių stiklus, o jų skleidžiamo garso kokybė labai gera. Čia netgi yra galimybė išsikviesti Siri balso asistentą. Pilnai bateriją su įprastu USB laidu įkraunu per 2 valandas, klausytis muzikos ir skambinti užtenka 8-10 valandų. Tad su mano naudojimosi ypatumais šių akinių baterijos užtenka iki penkių dienų. Labai šaunus produktas, rekomenduoju.“

Belaidis „Bluetooth“ garsiakalbis „Xiaomi Mini AI Bluetooth Speaker“

Gearbest - 14,50 €.

Įdomus ir nedidukas prietaisiukas – belaidis „Bluetooth“ garsiakalbis. Apžvalgoje pabrėžiamas jo kompaktiškas dydis (6 x 6 x 7 cm.) ir kad sveria vos 52 gramus.

Patogus nešiotis su savimi, gali groti muziką iki 4 valandų, „Bluetooth 4.2“ ryšys veikia iki 10 metrų spinduliu, valdymas balsu, galima atsiliepti į telefono skambučius, stereo garsas.

„Šis mažas Bluetooth garsiakalbis netgi palaiko Xiaomi dirbtinį intelektą ir yra itin išmanus prietaisas. Puikus garsas, kompaktiškas dydis, graži išvaizda ir už tokią kainą vargiai ką galima rasti geriau.“

„Redmi AirDots“ ir „Xiaomi Mi AirDots“ belaidžių ausinių palyginimas

„Redmi AirDots“: Gearbest - 27,30 €, Aliexpress - 15 -40€

„Xiaomi Mi AirDots“: Gearbest - nuo 49 €, Aliexpress - 35-60 €

„Xiaomi“ pradėjo leisti naują produktų liniją su „Redmi“ prekės ženklu ir šioje apžvalgoje yra aptariamos naujosios „Redmi AirDots“ belaidės ausinės.

Jos, žinoma, yra palyginamos su jau kiek anksčiau pasirodžiusiomis naujosiomis „Xiaomi Mi AirDots“.

Apžvalgininkas išsamiai palygina šias belaides ausines tarpusavyje. Kuo skiriasi vienos nuo kitų: baterijų dydis, dėkliukai, išvaizda, garso kokybė, naudojimosi patogus.

„Ar dvigubai pigesnės Redmi AirDots yra dvigubai blogesnės už Xiaomi Mi AirDots? Tikrai ne. Tiesą pasakius, tų skirtumų ne tiek ir daug. Bet aš vis tiek lieku prie Xiaomi Mi AirDots. Klausiate kodėl? Yra skirtumų baterijose, išvaizdoje ir, žinoma, kainoje. Tačiau esminis dalykas yra tas, kad man tiesiog labiau patinka, kaip šios ausinės reaguoja į prisilietimus. Kai spaudžiu Redmi AirDots ausinių mygtuką, jaučiu, kaip ši ausinė lenda gilyn man į ausį ir man tai nepatinka. Su Xiaomi Mi AirDots taip nevyksta, nes ji reaguoja į švelnius prisilietimus ir neturi fizinių mygtukų.“

„Original Xiaomi Hybrid Earphones/Xiaomi Pro 2 Earphones (QTEJ03JY modelis)“ - asmeniniai įspūdžiai po 9 mėnesių su šiomis ausinėmis

Aliexpress - nuo 16,77 €

Apžvalgininkas teigia, kad tai geriausios „Xiaomi“ ausinės, kokias yra tik išbandęs. Jis pasidalina savo asmeniniais įspūdžiais apie šias „Xiaomi“ ausines po 8-9 mėnesių naudojimosi.

Apžvalgoje labai detaliai ir išsamiai viską papasakoja: apie pagaminimo kokybę, nusidėvėjimą, naudojimo patogumą, veikimo ir garso kokybę.

„Aš šiomis ausinėmis naudojuosi jau 8-9 mėnesius ir galiu pasakyti, kad tai yra mano mėgstamiausios Xiaomi ausinės. Išbandžiau su visais išmaniaisiais telefonais, kokiais tik turėjau, klausiausi pačios įvairiausios muzikos – roko, pop muzikos, klasikinės, iš Youtube ir taip toliau. Jos su manimi buvo kasdien, tad patys galite įsivaizduoti kaip aš per tokį laiką šias ausines intensyviai naudojau. Ir galiu pasakyti, kad jos yra puikios. Tai pirmosios ausinės, kurios idealiai tinka mano ausų landoms, kadangi kitos ausinės vis būdavo per didelės. Garso kokybė yra labai gera. Pagaminimo kokybė – aukščiausio lygio. Per visą šį laiką niekas dar nei sugedo, nei nutrūko, nieko blogo nenutiko. Labai jas rekomenduoju.“

Vaizdo registratorius „AZDOME GS63H“ - dar geresnis už ilgai naudotą „Xiaomi 70Mai Pro“

Aliexpress - nuo 55 €.

Apžvalgininkui labai patiko šis vaizdo registratorius. Detaliai pademonstruoja, kaip veikia, kaip filmuoja, kokia vaizdo kokybė, kokias papildomas funkcijas turi.

Iš vaizdo įrašų pavyzdžių matyti, kad vaizdo registratorius „AZDOME GS63H“ puikiai atlieka savo darbą ir užfiksuoti vaizdai yra labai geros kokybės.

„Išbandęs šį vaizdo registratorių iškart atsisakiau labai gero ir mano ilgai naudoto Xiaomi 70Mai Pro vaizdo registratoriaus. AZDOME GS63H užfiksuoja nuostabios kokybės vaizdą: FHD 60 ir 30 kadrų per sekundę bei filmuoja netgi 4K su 24 kadrais per sekundę. Taip pat turi integruotą GPS modulį, judesio daviklį, G-jutiklį (pradeda automatiškai įrašinėti po smūgio į automobilį), palaiko papildomą atminties kortelę, Parkavimosi režimą (jei kas nors atsitrenks ar lįs prie automobilio – registratorius pradės įrašinėti), 170 laipsnių matymo kampas, WiFi ir taip toliau. Už tokią kaina tai yra nuostabus vaizdo registratorius. Esu išbandęs įvairių registratorių, bet kainos ir kokybės atžvilgiu AZDOME GS63H užima pačią pirmąją vietą ir jį dabar naudosiu kasdien. 100 % rekomenduoju šį prietaisą.“

„Xiaomi Viomi Stanless Steel 460ML“ termosas-gertuvė - labai kokybiškas produktas, viršijęs lūkesčius

Aliexpress - 16,32 €.

Labai detali apžvalga, nuo pat išpakavimo iki ištestavimo. Apžvalgininkas išvardija visus minusus bei pliusus. Ir panašu, jog pastarųjų yra itin daug.

„Puikus, kokybiškas produktas. Kaip produktui iš Kinijos gal atrodo kiek brangokas, bet panaudotos geriausios medžiagos. Plius, labai patogus naudotis ir, manau, kad tai yra pats svarbiausias dalykas. Termosas karštą gėrimą išlaiko ilgiau nei 4 valandas ir tai viršijo mano lūkesčius. Ir praėjus 4 mėnesiams esu labai patenkintas šiuo pirkiniu. Termoso būklė išliko tobula, nors nešioju jį savo krepšyje tarp kitų daiktų. Belieka tik kas keletą dienų jį nuplauti ir jis vėl kaip naujas.“

„EBOYU ATTOP YD-211 WiFi RC Car“ – išmaniuoju telefonu valdomas ir filmuojantis šnipinėjimo automobiliukas

Aliexpress - 38,29 €.

Labai įdomus žaisliukas. „EBOYU ATTOP YD-211 WiFi RC Car“ nėra įprastas automobiliukas, valdomas distancinio valdymo pulteliu. Tai kur kas įdomesnis žaislas. Su juo galima šnipinėti kitus ir smalsiems vaikams tai turėtų itin patikti.

„EBOYU ATTOP YD-211 WiFi RC Car yra valdomas išmaniuoju telefonu, palaiko WiFi ryšį, tiesiogiai perduoda vaizdą į išmanųjį telefoną ir jį galima įrašinėti. Automobiliuko kamera kontroliuojama ir geba pasisukti. Taip pat palaikomas naktinis matymas, tad ir nakties metu galima filmuoti. Automobiliukas turi šviesas priekyje ir gale, o perduodamo signalo sustiprinimui įtaisyta antena. Automobiliukas atrodo šauniai ir suteikia visiškai naują požiūrį į žaislą.“

Aut. teisės: Technologijos.lt

(13)
(1)
(12)

Komentarai ()