Naujos kartos išmanioji „Xiaomi“ IP kamera su 1080P raiška, 360 laipsnių kampu, dirbtiniu intelektu, pilnu nuotoliniu valdymu ir „SENBONO K9“ išmanusis sporto laikrodis: nuolaidos net iki 61 %, nemokamas siuntimas ir labai ribotas kiekis (Video)  (1)

Cafago pasiūlymai: - „Xiaomi IMILAB Smart Camera“ – išmanioji namų stebėjimo kamera su puikia vaizdo kokybe; - „SENBONO K9“ išmanusis laikrodis su galybe įvairių naudingų funkcijų.

„Xiaomi IMILAB Smart Camera“ – išmanioji namų stebėjimo kamera

  • Šiuo metu ji parduodama už 30,96 €;
  • Taikoma 61 % nuolaida;
  • Nemokamas siuntimas į Lietuvą;
  • Ribotas prekių skaičius.

„Xiaomi IMILAB Smart Camera“ puikiomis savybėmis pasižyminti namų stebėjimo kamera.

Ji sveria 344 gramus, yra 108×75×75mm dydžio ir ją galima pritvirtinti praktiškai prie bet kokio paviršiaus.

Visgi didžiausi kameros privalumai pasimato, kai kalba pasisuka apie fiksuojamą vaizdą.

„Xiaomi IMILAB Smart Camera“ galva pasisuka 360 laipsnių kampu, tad ji mato praktiškai viską, kas dedasi namuose.

Filmuojamo vaizdo kokybė siekia 1080P, palaikomas naktinis matymas, F2.1 diafragma, H.265 vaizdo kodavimas, dėl kurio vaizdo failų dydis sumažėja 50 %, tačiau vaizdo kokybė išlieka tiesiog puiki.

O dėl įdiegto dirbtinio intelekto - kamera palaiko ir tokias funkcijas, kaip „žmogaus aptikimas“ ir „verkiančio vaiko aptikimas“.

Tad, kai tik „Xiaomi IMILAB Smart Camera“ išgirs verkiantį vaiką, ji automatiškai išsiųs žinutę į telefoną.

Kadangi „Xiaomi IMILAB Smart Camera“ kamera palaiko WiFi (2,4 GHz) ryšį, ji yra susiejama su Android 4.4/iOS 9.0 ir naujesnėmis operacinėmis sistemomis dirbančiais įrenginiais.

Į juos tereikia atsisiųsti ir įsidiegti Mi Home programėlę ir ją susieti su „Xiaomi IMILAB Smart Camera“ kamera.

Kaip tai padaryti, kaip valdyti kamerą, kaip ji filmuoja ir daug kitos naudingos informacijos sužinosite šioje apžvalgoje:

„SENBONO K9“ išmanusis sporto laikrodis

  • Šiuo metu jis parduodama už 21,57 €;
  • Taikoma 57 % nuolaida;
  • Nemokamas siuntimas į Lietuvą;
  • Ribotas prekių skaičius.

„SENBONO K9“ yra išvaizdus, kokybiškai pagamintas ir galybe įvairių funkcijų pasižymintis išmanusis sporto laikrodis.

Jis turi 1,30 colių įstrižainės spalvotą (240*240) 2.5D ekraną ir keičiamą dirželį, tad galima pasirinkti tokį, koks asmeniškai patinka labiausiai.

Nors „SENBONO K9“ kainuoja vos 21 eurą, bet jis užtikrina itin daug įvairių funkcijų: rodo orų prognozę, nuotolinis kameros bei muzikos grotuvo valdymas, informuoja apie gautas žinutes bei skambučius, seka širdies ritmą, kraujo spaudimą ir net deguonies kraujyje suvartojimą, taip pat fiksuoja miego kokybę, skaičiuoja sudegintas kalorijas, nueitus žingsnius, atstumą ir palaiko 9 sporto režimus (bėgimas, badmintonas, krepšinis, futbolas, plaukimas, važiavimas dviračiu ir kt.) ir t.t.

Žinoma, jei „SENBONO K9“ palaiko plaukimo režimą, tai jis yra visiškai atsparus vandeniui ir atitinka IP68 standartą.

„SENBONO K9“ palaiko įvairias kalbas, tarp kurių yra anglų, rusų, vokiečių, prancūzų ir kt. Jis su išmaniaisiais įrenginiais suporuojamas Bluetooth 4.0 ryšiu ir tais įrenginiais, kurie darbuojasi su iOS 8.0 / Android 4.4 ir naujesnėmis operacinėmis sistemomis.

O kaip baterija? „SENBONO K9“ turi 180 mAh talpos bateriją ir gamintojas nurodo, kad jos, naudojant laikrodį įprastai, užteks 7-10 dienų, o budėjimo režime baterija tarnaus 15 dienų.

Tad, kaip už tokią kainą, galima įsigyti išvaizdų ir ypatingai didele įvairių funkcijų gausa pasižymintį išmanųjį sporto laikrodį „SENBONO K9“.

Aut. teisės: Technologijos.lt

(2)
(0)
(2)

Komentarai (1)