Baltarusijos tankai stos į kovą prieš Rusiją - į karą prieš okupantus „išsiuntė“ T-72B  ()

Afrikos šalis buvo ginkluota beveik 300 vienetų sovietinės sunkiosios technikos, pirktos iš Baltarusijos 1999-2000 metais.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2023-01-23 Baltarusijos tankai stos į kovą prieš Rusiją - į karą prieš okupantus „išsiuntė“ T-72B  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Praėjusią savaitę Marokas į Ukrainą išsiuntė apie 20 tankų T-72B. Šiuo metu jie remontuojami „Excalibur Army“ kompanijos dirbtuvėse Čekijos Sternberko mieste. Tai parašė Alžyro leidinys „Mena Defense“.

Žurnalistų teigimu, dar visai neseniai Maroko kariuomenė buvo ginkluota 148 sovietų tankais T-72, 136 tankais T-72B ir dar 12 tankų T-72BK. Visi buvo pirkti dviem partijomis iš Baltarusijos 1999-2000 metais.

Sprendimas tiekti tankus iš Maroko karinių sandėlių į Ukrainos pusę buvo priimtas dar praėjusių metų balandį, Ramšteino viršūnių susitikimo metu.

 

Žiniasklaida pabrėžia, kad publikuotose nuotraukose iš Čekijos dirbtuvių matyti, kad tankai nėra pačios geriausios būklės, nes Maroko kariuomenė neturi finansinių galimybių palaikyti jų darbinės parengties.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(78)
(1)
(77)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()