Žiūrėjimas į krūtis ir kiti 4 būdai vyrams pasiilginti gyvenimą  ()

Vyrai natūraliai gyvena trumpiau nei moterys. Mokslininkai aiškina, kad taip yra dėl genetinių priežasčių. Visgi, jie taip pat pateikia įvairių patarimų, kaip vyrai gali gyventi ilgiau. Jų laikytis nėra sunku, o kartais gali būti ir malonu. Ar žinojote, kad žiūrėjimas į krūtis iš tikrųjų ilgina vyrų gyvenimą? Pateikiame penkis keistus ir įdomius mokslininkų patarimus, kurie padės gyventi ilgiau.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

1. Žiūrėkite į moterų krūtis. Moterims tai nėra visada malonu, todėl geriausia žiūrėti tik į savo romantinės partnerės apvalumus. Kaip teigia 2012 metais „Archives of Internal Medicine“ žurnale publikuotas tyrimas, žiūrėjimas į krūtis skatina pozityvią mąstyseną, kuri turi didelės įtakos sveikatai. Mokslininkų tyrimas parodė, kad po vienerių metų pozityviai mąstyti skatinti nuo širdies ligų kenčiantys vyrai pradėjo žymiai daugiau judėti. Panašiai nutiko ir su vyrais, turinčiais aukštą kraujospūdį - paskatinti pozityviau mąstyti jie nuosekliau laikėsi gydytojų paskirto vaistų režimo.

Kitaip tariant, pozityvi mąstysena skatina priimti sveikatai naudingus sprendimus. Pasirodo, kad teigimas mintis skatina spoksojimas į moterų krūtis. Tiesa, ne tik - galiam žiūrėti ir į mielus gyvūnus. Bet galima ir į krūtis. Sprendimą teks priimti patiems, svarbiausia, kad galvoje suktųsi teigiamos mintys.

2. Daugiau sekso. Seksas yra visapusiškai naudingas sveikatai. Mokslininkai teigia, kad dažnas lytinis aktyvumas iš tikrųjų gali pailginti vyrų gyvenimo trukmę. Tiesa, šis atradimas jau seniai nėra naujas - sekso poveikis gyvenimo trukmei BMJ žurnale buvo aprašytas dar 1997 metais. Trumpai tariant, dažnas seksas gyvenimo trukmę gali prailginti 3-8 metais.

Taip yra dėl kelių priežasčių. Visų pirma, seksas padeda išvengti prostatos vėžio. Antra, fizinis aktyvumas yra labai naudingas žmonių sveikatai - daugiau judantys žmonės gyvena ilgiau. Trečia, sekso metu išskiriamas serotoninas gerina savijautą, padeda gyti žaizdoms ir turi dar daugybę teigiamų savybių.

3. Susituokite ir susilaukite vaikų. Vieno tyrimo metu buvo apklausti net 127 tūkstančiai amerikiečių. Paaiškėjo, kad tie, kurie susituokė po 25-ojo gimtadienio vidutiniškai gyveno ilgiau nei tie, kurie susituokė jauni, ar tie, kurie nesusituokė visiškai.

Kitas tyrimas, publikuotas „Journal of Epidemiology & Community Health“, atskleidė, kad vyrai, kurie turi vaikų, gali tikėtis gyventi iki vienerių metų ilgiau.

4. Kuo nors rūpinkitės. Mums visiems gera, kai kas nors mumis pasirūpina. Tačiau bent jau sveikatos prasme gali būti, kad geriau yra patiems rūpintis kuo nors kitu. „Personality and Social Psychology“ žurnale publikuotas tyrimas parodė, kad tie senjorai, kuriems buvo patikėtas kambarinis augalas, laikui bėgant tapo labiau bendraujantys, lengviau orientavosi situacijoje ir apskritai pasižymėjo kiek geresne psichine sveikata.

Tai, beje, nebuvo paties augalo įtaka. Kambariniai augalai buvo pastatyti ir kitų pagyvenusių žmonių kambariuose, tačiau jais rūpinosi slaugos namų personalas. Šie augalai jokios įtakos šių senjorų gyvenimo trukmei neturėjo.

5. Kai tapsite tėvu - užsiauginkite nedidelį pilvuką. Nors ne, geriau to specialiai nedarykite. Pilvo srityje susikaupęs riebalų perteklius yra didelė grėsmė sveikatai. Tačiau kai kurie teigia, kad šiek tiek atsikišęs pilvas iš tikrųjų gali padėti pailginti gyvenimo trukmę.

Knyga, pavadinimu „How men age“, teigia, kad šiek tiek riebalų ant pilvo užsiauginę vyrai turi mažesnę galimybę susirgti prostatos vėžiu ar gauti širdies smūgį. Autorius taip pat pastebėjo, kad daugeliui vyresnių moterų vyrai su nedideliu pilvuku patinka, tačiau šį faktą mokslui dar reikėtų patikrinti.

Taigi, ilgai gyventi norintys vyrai turėtų palepinti akis moteriškais apvalumais, dažnai mylėtis, susituoksi, susilaukti vaikų ir, atėjus laikui, užsiauginti nedidelį pilvą. Atrodo, nesunku - taip jau atrodo ne vieno vyro gyvenimo planas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(116)
(41)
(75)

Komentarai ()