Šiaurės Korėjos elitas gydosi tokiais vaistais, kokių neturi net pažangiausios vakarų šalys ir jau galvoja apie jų eksportą  (2)

Medicina Šiaurės Korėjoje, kaip ir galima tikėtis, nepasižymi naujausiais mokslo pasiekimais ar aukšto lygio komfortu ligoninėse. Visgi, šalies elitas giriasi tokiais vaistais, kurių, esą, neturi net pažangiausios vakarų šalys. Nustebsite sužinoję nuo kokių ligų gydydamiesi politinio elito nariai leidžiasi auksą.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Dėl to Šiaurės Korėjos žiniasklaida galbūt ir neklysta – Vakaruose aukso injekcijos neatrodo kaip patikima medicinos priemonė. Visgi, Šiaurės Korėjos mokslininkai prisiekia, kad tai – didžiausias pasiekimas, kuris užtikrina ilgą ir sveiką Kim Jong Uno ir jo aplinkos žmonių gyvenimą. Nuo ko gydo aukso injekcijos? Beveik nuo visko – senatvinės demencijos, nutukimo, vėžio, alkoholizmo, priklausomybės nuo narkotikų, diabeto, nemigos, artrito ir daugybės kitų susirgimų. Aišku, leidžiamas ne pats auksas, o nanoaukso polisacharidas.

Kad ir kaip pakvaišusiai skamba šio vaisto aprašas, jį vakariečiai suprastų be problemų – naudojimo instrukcijos surašytos ne tik korėjiečių, bet ir anglų, rusų ir kinų kalbomis. Kodėl? Todėl, kad Šiaurės Korėja taip tiki savo išradimu, kad yra įsitikinusi, jog ir kitos šalys užsinorės šių vaistų. Tikimasi auksines injekcijas eksportuoti pirmiausia į Kiniją, Rusiją, o vėliau ir Vakarų valstybes. Tiesa, tai tik vienas iš naujų vaistų, kuriuos Šiaurės Korėja norėtų eksportuoti.

Naujoje vaistų gamoje rastumėte ir iš verpstino pagamintų leidžiamų vaistų, kurie gydo pagirias. Ir diabetą. Ir pagerina metabolizmą, padeda pasitaisyti po apsinuodijimo smalkėmis ar cheminėmis medžiagomis. Aišku, šie praktiškai universalūs vaistai neatrodo patikimai net neturint medicininio išsilavinimo. Visgi, aukso injekcijos į Šiaurės Korėjos mokslininkų galvas neatėjo iš niekur – jie įkvėpimo sėmėsi iš vaistų, kurie parduodami ir Jungtinėje Karalystėje.

„Myocrisin” – Jungtinėje Karalystėje ir kai kuriose kitose šalyse parduodami vaistai su auksu, skirti artrito gydymui. Jie skiriami gana retai, o ir jų naudingumas nėra visiškai įrodytas. Visgi, neaišku, ar Šiaurės Korėjos išrasti vaistai yra panašūs, nes jų sudėtis nėra skelbiama. Tikriausiai, kad Vakarų kompanijos jų nenukopijuotų.

Šiaurės Korėja taip pat pasiskelbė, kad sukūrė bent 50 skirtingų vaistų nuo vėžio. Teigiama, kad jie yra sukurti naudojant vietinius augalus ar jau patvirtintus vaistus. Teigiama, kad vieno augalo ekstraktas netgi tirpdo auglius. Ir stiprina imunitetą. Tikriausiai, neverta tikėtis, kad mūsiškiai gydytojai bet kada artimiausiu metu pradės skirti Šiaurės Korėjoje sukurtus vaistus.

Aut. teisės: Technologijos.lt
(22)
(3)
(19)

Komentarai (2)