[Žinios trumpai] „Jei šie kariai bus sunaikinti, tai bus katastrofa visai Rusijos kariuomenei“  ()

„Jaučiu, kad jie labai greitai, neduok Dieve, pradės elgtis kaip Kyjivo srityje: dėl savo bejėgiškumo, isterijos ir panikos jie gali pradėti pavojingai elgtis su civiliais gyventojais“, - mano kariuomenės tyrimų cenro ekspertas Michailas Samusas.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Kariuomenės tyrimų centro ekspertas Michailas Samusas „TSN“ laidos žiūrovams paaiškino, kokios gali būti Chersono srities tiltų sunaikinimo pasekmės, dėl kurių Rusijos kariuomenė negalės trauktis.

Karo ekspertas užtikrintai pareiškė, kad išlaisvinant Chersono sritį gali įvykti Ukrainai svarbūs įvykiai, kurie tuo pačiu bus lemtingi okupantams:

„Rusijos vadovybė reikalaus, kad jų kariai stovėtų iki paskutinio, bet ten, dešiniajame Dniepro krante, yra apie 15 tūkst. karių, tai labai daug. Jei šie kariai bus sunaikinti, tai bus visiška katastrofa Rusijos kariuomenei. Rusai sugebėjo pabėgti iš Kyjivo regiono, nes buvo galimybių pabėgti. O čia susiklostė tokia situacija, kad jie privalės kautis kaip narve įkalinta žiurkė, bet tikrai nieko daugiau negalės padaryti“.

„Jaučiu, kad jie labai greitai, neduok Dieve, pradės elgtis kaip Kyjivo srityje: dėl savo bejėgiškumo, isterijos ir panikos jie gali pradėti pavojingai elgtis su civiliais gyventojais. Jie gali daryti karo nusikaltimus. Jie yra įvaryti į tamsų kampą ir gali šantažuoti Ukrainos ginkluotąsias pajėgas. Tai terorizmo taktika“, - pridūrė Mychailas Samusas.

 

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(47)
(3)
(44)

Komentarai ()

Susijusios žymos: