[Žinios trumpai] Putinas pripažino pralaimėjimą: „Yra dvi jėgos pasaulyje, kurios turi kartu nuspręsti, ką daryti su beprotnamiu, vadinamu Rusija"  ()

Buvęs Ukrainos užsienio reikalų ministerijos vadovas pasakojo, kaip Vladimiras Putinas pripažino pralaimėjimą ir kad Vakarai turi sustabdyti Rusiją.


P. Klimkinas
P. Klimkinas
© Raimond Spekking | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Pavlo_Klimkin.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

P. Klimkinas paragino Vakarus ir Kiniją pagalvoti, ką daryti su beprotnamiu, vadinamu Rusija. Buvęs užsienio reikalų ministras Pavelas Klimkinas yra tuo įsitikinęs. Jis pabrėžė, kad referendumų rengimas „LLR" ir laikinai okupuotame Chersone bei dalyje Zaporožės regionų yra paskutinis Vladimiro Putino argumentas, jo faktinis karo nesėkmės pripažinimas.

Ypatingi „Super September“ išpardavimo pasiūlymai! Su kuponais net iki 300€ pigiau nei Lietuvoje unikalus „Roborock S7 Pro Ultra“ robotas, „Proscenic P11“ grindis plaunantis belaidis siurblys ir „FIIDO D11“ el. dviratis (Video)
3414

„Super September“ išpardavimas

Specialūs kuponai

Viskas iš EU

Iki 2 metų garantija

Galioja iki 2022-09-30

1) „Roborock S7 Pro Ultra“ - 300€ pigiau nei Lietuvoje robotas namų tvarkymą pakelia į neregėtą lygį!

2) „Proscenic P11“ - 100€ pigiau nei Lietuvoje belaidis siurblys su grindų plovimo funkcija

3) „FIIDO D11“ - 100€ pigiau nei Lietuvoje ypatingai išvaizdus, sulankstomas el. dviratis

Išsamiau

P. Klimkinas apie tai parašė savo „Facebook" puslapyje. Politiko teigimu, Kremliaus diktatorius turi du tikslus. Pirmasis – patenkinti rusų nacius, kurie po pralaimėjimo Charkivo srityje prarado tikėjimą juo, dabar jis bando jiems parduoti „Novorosiją". Antras – priversti Vakarus derėtis, o jei nesutinka, tai pradėti šantažuoti vykdant mobilizaciją.

 

Rugsėjo 20 dieną advokatas Markas Feiginas pasakė, kad jei Vladimiras Putinas panaudos branduolinį ar cheminį ginklą, jis bus likviduotas.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(81)
(1)
(80)

Komentarai ()

Susijusios žymos: