[Žinios trumpai] Vokietija skubiai ruošiasi tiesioginiam Rusijos puolimui  (1)

Vokietijos gynybos ministrės Christine Lambrecht teigimu, Vokietija turėtų pasiruošti galimai atakai.


Vokietijos tankai
Vokietijos tankai
© Bundeswehr-Fotos, CC BY 2.0 | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Leopard_2_A5_der_Bundeswehr.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Tai pranešė leidinys DW.

Žurnalistai paprašė pakomentuoti Bundesvero generalinio inspektoriaus Eberghardo Zorno pasisakymus, kad Vokietija turi būti pasirengusi tam atvejui, jei pati įsitrauktų į karą, Ch. Lambrecht sakė: „Gynyba visada buvo pagrindinė Bundesvero užduotis. Kiekvienas tai turi dar kartą suvokti".

Mažiausia kaina šiais metais! Lietuvių sukurta „NordVPN“ paslauga net su iki 68% nuolaida - dabar gausite dar daugiau funkcijų (Video)
3575 4 5

Tiesiog nerealiai gera proga gauti lietuvių sukurtą produktą už mažiausią kainą 2022-ais metais! Ir dabar dar priedo gausite visiškai naujas ir puikias galimybes atveriančias funkcijas.

Išsamiau

„Turime būti pasirengę ginti Vokietiją ir Aljanso teritoriją", – sakė Gynybos ministerijos vadovė.

Taip pat, pasak Ch. Lambrecht, Bundesveras prireikus privalės užtikrinti Vokietijos gynybą. Kartu ji išreiškė įsitikinimą, jog Vokietijai padės jos partneriai Šiaurės Atlanto aljanse: „Bundesveras niekada neliks ginti Vokietijos vienas, mes visada turėsime savo sąjungininkus, o ginkluotosios Aljanso pajėgos tikrai gali apsaugoti Vokietiją", – aiškino ji.

 

Be to, Vokietija „gali ir turėtų tapti stipresnė visose srityse", ypač oro gynybos sektoriuje, kur Europa turi trūkumų, pabrėžė Ch. Lambrecht. Ministrė išreiškė pasitenkinimą, kad Bundesveras gaus 100 milijardų eurų lėšų, kurios bus skirtos įsigyti įrangai ir įgyvendinti įvairiems projektams.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(159)
(5)
(154)

Komentarai (1)