Neįtikėtina: Medvečiukas po skandalą sukėlusių mainų sugrįžo į Ukrainą (Video)  ()

Medvečiukas vėl atsidūrė Ukrainos teritorijoje.© Пресс-служба Президента России (CC BY 4.0) | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Viktor_Medvedchuk_%282019-09-05%29_1.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Viktoras Medvečiukas, kuris po apsikeitimo belaisviais kurį laiką praktiškai dingo iš žiniasklaidos lauko, vėl pasirodė Ukrainos teritorijoje – aneksuotame Kryme, informuoja „Telegram“ kanalas „Ukraina 365“.

Mega rinkinukas! 5 išmanieji laikrodžiai tik už 21€ ir super kainos nesunaikinamas išmanusis telefonas su puikia naktine kamera (Video)
2187 3 2

Super geros kainos!

Galioja iki 2022-11-30

1) „HOTWAV Cyber 7“ - puikios galios ir įspūdingos naktinės kameros nesunaikinamas 5G išmanusis telefonas

2) „D18“ išmanieji laikrodžiai - 5 vnt. tik 21€

Išsamiau

„Medvečiukas su žmona buvo pastebėti Jaltoje. Jis mūsų laukia, nori antrą kartą važiuoti apsikeisti [kaip karo belaisvis]“, – rašė autoriai.

Kada buvo padarytas įrašas, tikslios informacijos nėra, tačiau, sprendžiant iš šiltesnių drabužių, tai galėjo būti neseniai.

Ką prokremliškas agentas veikė Kryme, kol kas neaišku. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad būtent Jaltoje dažnai mėgsta lankytis gana odiozinis Rusijos parlamentaras Konstantinas Zatulinas. Būtent jis dar prieš karą Donbase telkė ukrainiečių žurnalistus Jaltos viešbutyje „Rossija“ ir bandė juos įtikinti kritikuoti Ukrainos europinę integraciją, taip pat agitavo už jos įstojimą į Muitų sąjungą.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(5)
(24)
(-18)

Komentarai ()

Susijusios žymos: