„Aeroflot“ pirmą kartą pripažino žaibiškai įvykusį rusiškų lėktuvų areštą – skelbiama, kiek orlaivių neteko  ()

„Aeroflot“ išgyvena ne pačias geriausias dienas.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Vakarai areštavo 13 iš 357 Rusijos įmonei „Aeroflot“ priklausančių lėktuvų.

2022 metais Vakarų sankcijos leido areštuoti 13 Rusijos lėktuvų, priklausančių „Aeroflot“. Visi jie buvo užblokuoti bandant skristi į užsienį ar atliekant techninę priežiūrą užsienyje.

„Aeroflot“ generalinis direktorius Sergejus Aleksandrovskis interviu Rusijos žiniasklaidai pasidalijo naujienomis apie Rusijos civilinės aviacijos perspektyvas.

Tik 10-ąjį karo mėnesį „Aeroflot“ pripažino, kad šiais metais Vakarų sankcijos leido nedelsiant areštuoti 13 Rusijos civilinių lėktuvų.

2022 m. sausio 1 d. „Aeroflot“ oro laivyne buvo 357 orlaiviai. 13 lėktuvų buvo areštuoti jiems būnant užsienyje.

Be areštuotųjų, dar 180 orlaivių jau buvo nuimti iš tarnybos, vadinasi, eksploatuojami tik 164 orlaiviai.

Aleksandrovskis pripažino, kad 2022–2023 metais Vakarai Rusijos Federacijai turėjo tiekti 22 „Airbus A350-900“ lėktuvus. Tačiau pagal sutartį buvo pristatyti tik 8 laineriai, o likusių negalima tikėtis dėl sankcijų. Tuo pačiu Vakarai jau grąžino anksčiau „Aeroflot“ sumokėtą išankstinį apmokėjimą.

 

Nuo 2022 metų Rusijos Federacija 50-ąjį kartą įvedė draudimą skristi į daugelį miestų, esančių netoli sienos su Ukraina.

Po vasario 24 d. JAV ir ES uždraudė Rusijos lėktuvus ir oro linijas. Be to, Europoje buvo sustabdyti Rusijos oro linijoms priklausančių orlaivių sertifikatai.

Lapkričio viduryje daugiau nei 50 % „Aeroflot“ orlaivių neskraido.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(129)
(0)
(129)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: