Stabdoma „Hummer“ veikla  (26)

„General Motors“ trečiadienį paskelbė, kad žlugo derybos su Kinijos bendrove „Sichuan Tengzhong Heavy Industrial Machines“ dėl „Hummer“ markės pardavimo, todėl amerikiečiai nusprendė stabdyti „Hummer“ veiklą, rašoma gamintojo pranešime.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Prieš metus „General Motors“ paskelbė apie planus parduoti „Hummer“ ir koncentruoti veiklą „Chevrolet“, „Buick“, GMC ir „Cadillac“ bendrovėse. Nuo to laiko buvo nemažai galimybių „Hummer“ markei išlikti, todėl mes esame nusiminę, kad sandoris su Kinijos bendrove žlugo“, – sakė „General Motors“ viceprezidentas Johnas Smithas.

„General Motors“ įsipareigojo toliau vykdyti „Hummer“ automobilių garantinį aptarnavimą.

Kinai buvo laikomi vieninteliais pretendentais įsigyti šią markę. Neoficialiai kalbama, kad „General Motors“ sandoriui su „Sichuan Tengzhong Heavy Industrial Machines“ kelią užkirto Kinijos vyriausybė. „Automotive News“ rašo, kad JAV yra 153 „Hummer“ atstovybės.

Šie „kelių monstrai“ rinkoje pasirodė 1992 m. Kasmet buvo parduodama apie 800-1000 vienetų šių visureigių, kol 1999 m. pabaigoje gamintoją nusipirko „General Motors“.

Sėkmingiausi „Hummer“ metai buvo 2006-ieji, kai JAV buvo parduota 71,5 tūkst. visureigių. Vėliau dėl išaugusių degalų kainų itin daug kuro sudeginančių „Hummer“ automobilių pardavimai smarkiai krito, o pernai šių visureigių buvo parduota kiek daugiau nei 9 tūkst.

Aut. teisės: delfi.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (26)