[Žinios trumpai] N-18! Aplink tikra mėsmalė, išguldytas visas rusų ir čečėnų dalinys - sukrėstas ir išsigandęs „kadyrovietis“ nufilmavo, kas lieka po Ukrainos smūgio (Video)  (1)

Paskelbtoje filmuotoje medžiagoje „kadyrovietis“ rodo apkasą, nusėtą jo kolegų iš Čečėnijos ir Rusijos kūnais.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Socialiniuose tinkluose pasirodė „kadyroviečio“ vaizdo įrašas, padarytas iš apkaso, nusėto žuvusių rusų ir čečėnų karių kūnais. Labai tikėtina, kad vaizdo įrašas buvo įrašytas iš Bachmuto. Filmuotą medžiagą pirmasis išplatino vienas iš Kaukazo „Telegram“ kanalų.

Jo komentare pažymima, kad Ukrainos ginkluotųjų pajėgų artilerijos sviedinys įskriejo į čečėnų samdinių būrio gretas. Vaizdo įrašo fragmentą publikuoja „Telegram“ kanalas „Ukraina 365“.

Paskelbtoje filmuotoje medžiagoje „kadyrovietis“ rodo apkasą, nusėtą jo kolegų iš Čečėnijos ir Rusijos kūnais. Nė vienas iš dalinio neišgyveno – visi žuvo. Sukrėstas ir išsigandęs okupantas dairosi aplinkui, ieškodamas išgyvenusių.

 

„Kadyroviečiui“ nelabai patinka realybė, palyginti su jo „tik-tok“ žygdarbiais“, – pažymima vaizdo įrašo komentare.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(272)
(0)
(272)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (1)

Susijusios žymos: