Vokietija išsiuntė „Patriot“ sistemas į Lenkiją: skelbiama, kokiu atstumu bus nuo Ukrainos  ()

Vokietijos kariškių teigimu, kompleksai turėtų sustiprinti Lenkijos oro erdvės apsaugą ir sustiprinti rytinį NATO flangą.© Mark Holloway (CC BY 2.0) | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:German_Patriot_missile_launcher.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Bundesveras pradeda priešlėktuvinių raketų sistemų „Patriot“ perdavimą Lenkijai.

Du iš trijų kompleksų, kurie anksčiau buvo žadėti Lenkijai, bus atšaukti iš Gneuen Meklenburgo-Vakarų Pomeranijoje. Po to jie užims pozicijas netoli Zamosco miesto pietryčių Lenkijoje, apie 60 km nuo sienos su Ukraina ir apie 110 km nuo Lvivo.

Pasak žurnalistų, Bundesvero teigimu, perdavimo tikslas – padėti apsaugoti Lenkijos oro erdvę ir sustiprinti rytinį NATO flangą.

Kaip naudotis „Roidmi EVA“? „Xiaomi“ ekosistemos kompanijos šedevras sugeba tai, apie ką ne visi ir žino (Video)
3991 1 1

Robotų dulkių siurblių technologijų pažanga leidžia lengviau išvalyti namų grindis. Tačiau rinkoje yra daug robotų dulkių siurblių tipų, todėl svarbu žinoti, kaip nusipirkti tinkamą modelį.

Išsamiau

Be to, sausio 23 d. televizijos kanalo „Welt“ transliacijoje buvo pranešta, kad Vokietijos kariuomenė nuo sausio 16 d. yra Lenkijoje, kad kartu su Lenkijos partneriais Aljanse užtikrintų ginklų sistemos komponentų montavimą. Daliniai rytiniame flange integruoti į NATO oro erdvės apsaugos sistemą.

 

Žurnalistai pastebi, kad prie oro gynybos sistemos „Patriot“ Lenkijoje yra svarbus geležinkelio mazgas, kuriame kraunami kariniai ir civiliniai siuntiniai Ukrainai.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(43)
(1)
(42)

Komentarai ()