[Žinios trumpai] Nufilmuota, kaip Ukrainos tankistai tiesioginiu šūviu susprogdina Rusijos tanką: ištaškytas į gabalus (Video)  ()

„Ukrainos tankistai pasidarbavo prie okupantų tanko. Geras šūvis!“.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Socialiniuose tinkluose pasirodė Rusijos tanko sunaikinimo vaizdo įrašas, kurį atliko Ukrainos ginkluotųjų pajėgų tankas su numeriu 524. Vaizdo įrašą telefono kamera nufilmavo vienas iš Ukrainos kariškių.

Vaizdo įrašo fragmentą publikuoja „Telegram“ kanalas „Ukraina 365“.

Paskelbtoje filmuotoje medžiagoje Ukrainos kariškiai pataikė į rusų tanką, esantį vos už šimto metrų nuo ukrainiečių pozicijų atviroje vietoje. Pataikius į RF ginkluotųjų pajėgų tanką, nugriaudėjo galingas sprogimas, kuris tiesiogine to žodžio prasme „suplėšė“ jį į gabalus. Labai tikėtina, kad įvyko įsibrovėlių šviedinių detonacija. Rusijos tanko įgula, su didele tikimybe, žuvo.

„Aukščiausia kokybė, o kainų skirtumas - nenormalus“: bent 140€ pigiau, nei Lietuvoje premium lygio „Lenovo“ planšetė ir įspūdingo funkcionalumo išmanusis „Xiaomi“ klozeto dangtis (Video)
10516

Iš Vokietijos

Ribotas kiekis

1) „Lenovo Xiaoxin Pad Pro“/„Lenovo Tab P11 Pro“ planšetė

2) „Smartmi Smart Toilet Seat“ įspūdingo funkcionalumo išmanusis „Xiaomi“ klozeto dangtis

Išsamiau

 

„Ukrainos tankistai pasidarbavo prie okupantų tanko. Geras šūvis! Šlovė Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms!“- pažymima vaizdo įrašo komentaruose.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(100)
(6)
(94)

Komentarai ()

Susijusios žymos: