[Nuomonė] Kodėl Putinas taip nekenčia Vakarų: politikos strategas atskleidė netikėtą paslaptį (Video)  ()

Politologas Abbasas Gallyamovas aiškino, kad pagrindinė V. Putino problema yra Vakarų kritika jo politikai Rusijos Federacijoje.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

A. Gallyamovas kalbėjo apie Vakarų „nepadorius veiksmus" V. Putino požiūriu: „Tai yra nesąmonė". Rusijos politikos analitikas teigė, kad Kremliaus vadovo tikslas nėra seniai nebeegzistuojančios Sovietų Sąjungos šalies atkūrimas. V. Putinas visada siekė izoliuoti Rusiją nuo civilizuoto pasaulio įtakos, kad galėtų vadovauti jai savo nuožiūra.

Abbasas Gallyamovas įsitikinęs, kad niekas nepasikeitė ir Rusijos Federacijos prezidentas vis dar blogai reaguoja į civilizuotų Vakarų kritiką dėl jo veiksmų. Abbaso Gallyamovo interviu kanalui „Channel 24" galima pažiūrėti „YouTube".

Specialūs kuponai tik šiandien - už tokią kainą pats pažangiausias robotas iš Aliexpress! Naujausia navigacija, japoniškas variklis, net 6500Pa, UV dezinfekcija, stebėtinas išmanumas ir aukščiausi vertinimai - „be klausimų, pats geriausias rinkoje“ (Video, „ABIR X8“)
8246

Super pasiūlymas!

Iki 2023-01-13

Specialūs kuponai

Iš Lenkijos

Aukščiausi pirkėjų iš Lietuvos ir apžvalgininkų vertinimai

Pažangiausia navigacija: LDS 8.0 | TOF jutiklis | SLAM | 360 laipsnių kampu skenavimas | 46 davikliai

UV dezinfekcija

Vienas galingiausių: japoniškas NIDEC 32W variklis | 6500Pa | 3200 mAh

7-nių etapų triukšmo slopinimo sistema

600 ml + 360 ml talpos

Vienu metu plauna ir valo | 3 sauso + 3 drėgno (Y plovimas) + 15 valymo režimų APP

Kelių aukštų ir 20 žemėlapių išsaugojimas

Patalpų skirstymas į zonas | tvarkaraščiai | no-go zonos | virtualios sienos ir t.t.

Google Home, Alexa ir Alice balso asistentai

Išsamiau

Rusijos publicistas išsakė Kremliaus vadovo norus: „Jis tikrai apsidžiaugtų, jei pasisektų, kaip kadaise Stalinui, Ruzveltui ir Čerčiliui padalinti pasaulį į įtakos zonas ir nesikišti vienoms į kitas. Svarbiausia, kad niekas jo nekritikuotų už žodžio laisvės naikinimą Rusijoje, už demokratijos slopinimą".

Abbasas Gallyamovas paaiškino, kodėl V. Putinas „nemyli" Vakarų: „Vakarai jį nuolat kritikuoja. Diktatoriaus požiūriu Vakarai atlieka visiškai nepadorius veiksmus: smerkia jį, V. Putiną. Jis mano, kad turėtų būti absoliutus Rusijos šeimininkas, nes yra prezidentas. O tada Vakarai kritikuoja jį, pradeda mokyti ir bando surišti rankas ir kojas.

 

Ir svarbiausia, jie randa rėmėjų Rusijos viduje, kurie, Vakarų įtakoje „suirsta" ir galvoja, jog valdžia turi būti sveiko proto, kad reikia pasirinkimo laisvės. V. Putino požiūriu, tai yra kažkokia nesąmonė".

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(82)
(4)
(78)

Komentarai ()

Susijusios žymos: