[ŽT] „Wagner“ traukiasi. Skelbiamas video iš Bachmuto (Video)  ()

Internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame „Wagner“ vadovas Jevgenijus Prigožinas kalba apie jo pajėgų patraukimą iš Bachmuto.© Ekrano nuotrauka

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Prigožinas vaikštinėja tikriausiai sugriautame Bachmute ir kalbasi su savo kariais apie išvedimą iš kai kurių Bachmuto rajonų. Jis kviečia juos išvykti atsargiai ir tiksliai. Atrodo, kad atsitraukimas jau prasideda.

Tuomet Prigožinas kreipiasi į kamerą ir vėl pakartoja tai, ką sakė anksčiau - iki birželio 1 dienos jo „Wagner“ atsitrauks į užnugario pozicijas, „barakus“, nes jiems reikia persigrupuoti, naujiems kariams reikia apmokymų.

[Net 1100€ pigiau nei Lietuvoje!] „BLUETTI“ išpardavimas: pačios geriausios milžiniškų talpų, galios ir apžvalgininkų giriamos energijos stotelės iš EU (Kuponai, Video)
2828 5

„BLUETTI“ išpardavimas!

Specialūs kuponai

Iš Europos

Iki 2 metų garantija

1) „BLUETTI AC50S“ - portabili 500Wh/300W energijos stotelė

2) „BLUETTI EB70“ - portabili 716Wh/1000W energijos stotelė

3) „BLUETTI EB55“ - portabili 537Wh/700W LiFePO4 energijos stotelė

4) „BLUETTI B300“ - portabili 3072Wh baterija, skirta prijungti prie modulinių įkrovimo stotelių

Išsamiau

Prigožinas jau anksčiau kalbėjo apie tai, kad „Wagner“ negali likti Bachmute. Jo pajėgos yra išeikvotos, reikia persigrupavimo. Tačiau Bachmutas nebus apleistas - pozicijos perduodamos reguliarių pajėgų kariams.

Yra manančių, kad „Wagner“ apskritai tuoj išnyks ar net galimai iškeliaus į Afriką, kur pelningai veikė anksčiau. Jei taip nutiktų, Ukrainai potencialiai būtų lengviau, nes Rusija netektų mūšyje užgrūdintų pajėgų, net jei karių skaičius fronte nesumažėtų.

Aut. teisės: Technologijos.lt
(16)
(1)
(15)

Komentarai ()

Susijusios žymos: